Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Bengiz Özdereli ile Sualtında Film Çekmek

Bengiz Özdereli ile Sualtında Film Çekmek


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


BENGİZ ÖZDERELİ ile SUALTINDA FİLM ÇEKMEK

16 Mart 2019 Cumartesi Saat 18.00

ViewSonic sponsorluğunda düzenlediğimiz fotoğraf söyleşilerine devam ediyoruz...

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, artık Mecidiyeköy'deki yeni mekanımızda gerçekleştiriyoruz.
Konuşmacı: Bengiz Özdereli

Sualtı Film Yapım Direktörü

Filmlerde seyrederken nefesinizi tuttuğunuz oyunculu sualtı sahnelerinin nasıl çekildiğini öğrenmek ister misiniz? Sualtında canlıların yaşamlarına tanıklık eden ve sualtını görüntüleyen Bengiz ÖZDERELİ  hem işin keyifli yanını hem de teknik yöntemlerini sizlerle paylaşacak. Türkiye de sualtı fotoğrafçılığı , film, video belgesel alanında en ender bulunan isimler arasında olan Bengiz ÖZDERELİ deneyimlerini sizlere aktaracak.
Bengiz Özdereli – Sualtı Film Yapım Direktörü.

İTÜ mezunu, 38 senelik mimar ve tasarımcı olan Bengiz Özdereli, sualtında fotoğraf çekmeye 1992 yılında başladı. Bir süre sonra hareketli görüntülerin, sualtını daha iyi anlatabildiğini görüp video çekmeye karar verdi.

Sualtı videoları ile katıldığı ulusal ve uluslararası yarışmalarda yüze yakın ödül aldı.

Bengiz Özdereli sualtı çekimleri ve görüntü yönetmenliği yaptığı ulusal ve uluslararası pek çok sinema filmi, kısa film, belgesel, reklam ve sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra Üniversite Öğretim Görevlisi olarak her yıl bir çok öğrenciye ‘Sualtı Görüntüleme Dersleri’ vermektedir.

Kurduğu “Beng’S Production” isimli şirketi ile Sinema ,Tv ve Reklam sektörüne profesyonel sualtı görüntüleri çekmekte ve yönetmektedir,

“Beng’S Underwater Equipment” markası ile ürettiği ekipmanlara hergün bir yenisi ekleyerek, sualtının zorluklarına büyük kolaylık sağlamakta ve bu konuda dünya üreticileriyle yarışmaktadır.

Şirket bilgileri : Beng'S Production / Sualtı Film Yapım.

Resmi şirket ünvanı: Beng'S Film Prodüksiyon Ltd. Şti.


KATILIM ve KAYIT:

16 Mart 2019 Cumartesi günü saat 18:00’da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecektir. ( Taşındık : Yeni yerimiz Mecidiyeköy Meydan’da. ) 

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katıl" butonun tıklamanız ve kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 45 kişi ile sınırlıdır. Katılımın 45 kişiyi aşması durumunda etkinliğimiz yeni gün ve saatinde tekrarlanacaktır.

ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU 

Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL

Konum Linki: https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.