Abant ve Gölcük Fotoğraf Gezisi

Yazar Nihat Karadağ 10/10/2016 0 Yorum Gezi,

ABANT ve GÖLCÜK FOTOĞRAF GEZİSİ
 

 

PhotoPlay olarak düzenlediğimiz fotoğraf gezilerine, Bolu’nun iki doğa harikası Abant ve Gölcük gölleri  ile devam ediyoruz. Doğa ile başbaşa, fotoğraf ile başbaşa kalacağınız, kendiniz dinleyebileceğiniz bu geziyi kaçırmayın...

 

 

Ayrıca fotoğrafla ilgili tüm sorularınız, gezi esnasında eğitmenlerimiz tarafından cevaplandırılacak, çekim tekniklerine dair de kısa brifinglerle teknik bilgi verilecektir. Gezi süresince çektiğiniz fotoğrafları da, eğitmenlerimiz değerlendirecek.

 


 

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri:

 

Bakırköy İncirli Eski Boyner Önü: 06.30
Mecidiyeköy Teknosa Önü: 06.50
Kadıköy Evlendirme Dairesi: 07:20
Abant’a varış: 11.00
Abant’tan Gölcük’e Hareket: 13.00
Gölcük’e varış: 14.000
Gölcük’ten İstanbul’a dönüş: 17.00
İstanbul’a varış: 22.00

 

 

Yukarıdaki saatlerde belirtilen noktalarda buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Abant Gölü’ne varıyor ve burada yaklaşık 3 saatlik serbest zaman tanıyoruz. Öğlen yemeğimizi de sucuk ekmek, meşrubat ve semaverde çay olarak burada alıyoruz. Ardından Gölcük’e hareket ediyoruz. Gölcük Gölü’nün huzur veren manzarasında da yine 3 saat kadar serbest zamanımız olacak. Ardından da İstanbul’a döneceğiz.


Bu gezide doğa ile iç içe olacak, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşacaksınız. Aynı zamanda fotoğrafa dair yeni bilgiler öğrenecek ve fotoğraflarınızı eğitmenlerimiz değerlendirecek.

 

 


FİYAT:
 

Kişi başı 100 TL‘dir. Gezi ücretine; Abant ve Gölcük giriş ücretleri, giderken otobüste dağıtılacak sandiviç, meyve suyu ve kek, öğlen yemeği (sucuk ekmek, kola-fanta-ayran ve semaverde çay), fotoğraf eğitimi ve danışmanlık hizmetleri dahildir.
 

 

 

 

KESİN REZERVASYON ve ÖDEME İÇİN:
 
Gezi ücretinin 50 TL'lik kısmı kaparo ücreti olarak aşağıdaki linkten ödenmelidir. Ödeme işlemi esnasında, araca bineceğiniz durağı da seçmelisiniz. Gezi ücretinin geri kalan 50 TL'lik kısmı, gezi günü araç içerisinde toplanacaktır. 

http://www.photoplay.com.tr/photoplay/abant-golcuk-gezi-rezervasyonu

 

 


 
İLETİŞİM & REZERVASYON:
 
Sorularınız için 0212 224 65 66 yada 0530 171 10 11 numaralı telefonları arayabilir ya da info@photoplay.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

 

 

*Bu gezi Anka Travel tarafından, "Uzun Yol Belgeli" araçlarla gerçekleştirilmektedir. 
TURSAB Belge No: 8532 A grubu Anka Travel Seyahat Acentesi 

 

 

   


 


Fotoğraflar: Oya Adıyaman, Nihat Karadağ, Nimet Kaynak, Canan Ceylan

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.