Basın Fotoğrafçılığı Semineri

Yazar Nihat Karadağ 30/05/2016 0 Yorum Etkinlik,

BASIN FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ

04 Haziran 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 20. hafta konuğumuz; Habertürk Gazetesi'nde fotomuhabir olarak görev yapan Sinan Kurtuluş Bilgenoğlu.

 

 

Çocukluk yıllarından beri fotoğrafa meraklı olan Bilgenoğlu, öğrencilik yıllarında İstanbul Metro Gazetesi'nde başladığı gazetecilik serüvenine, mezun olduktan sonra Birgün Gazetesi ile devam etmiştir. 2008 yılında Fatih Belediyesi'nde fotoğrafçılık görevini üstlenirken, bir yandan da Associated Press(AP) haber ajansının İstanbul bürosunda telifli olarak fotomuhabirlik yapmıştır. AP’de çalıştığı yıllarda Haydarpaşa tren garı yangınında çektiği fotoğraflar, 7 ulusal gazetede manşet fotoğrafı olarak kullanılmasının yanı sıra birçok yabancı ve ulusal basında da kullanılmıştır. Sinan Bilgenoğlu medya dünyasında edindiği tecrübeleri, fotomuhabirlerinin çalışma şartlarını, avantajlarını dezavantajlarını kısaca basın fotoğrafçılığı hakkında merak ettiğiniz herşeyi siz PhotoPlay üyeleri ile paylaşacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
04 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Murat Demir

2- Oğuz Akalın

3- Rahmi Çangarlı

4- Younes Namwar

5- Emine Bate

6- Yahya Eroğlu

7- İnan Yaşar

8- Büşra Teke

9- Öner Akalın

10- Emel

11- Can Özer

12- Sevgül Aydoğan

13- Ali Süleymnov

14- Mustafa Özcan

15- Süleyman

16-

17-

18-

19-

20-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.