Doğum Fotoğrafçılığı Semineri

Yazar Nihat Karadağ 24/08/2016 0 Yorum Etkinlik,

DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ

 

27 Ağustos 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 31. hafta konuğumuz; Türkiye’nin önde gelen doğum fotoğrafçılarından biri olan ve  PhotoPlay Akademi'de Doğum Fotoğrafçılığı eğitimi veren Beyza Sultan Durna.

 


1987 yılında İstanbul’da doğan Durna,  2006 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümünü tam burslu olarak bitirdi. Mezun olduktan sonra çeşitli medya ve reklam ajanslarında Grafik Tasarımcısı ve Medya Planlama Uzmanı olarak görev aldı. 2008 yılında iStockphoto’nun sözleşmeli Türk fotoğrafçısı oldu. Fotoğrafları USA Cosmopolitan, Yahoo Finance, US. News Money gibi önemli mecmualar da yer aldı. Meslek hayatı boyunca; Özel Çağıner Hastanesi, Fulya Acıbadem Hastanesi, Şengül Pallı Doğum Fotoğrafları ve Jinevizyon Doğum Film ve Fotoğrafları kurumlarında Sanat Yönetmeni Doğum Fotoğrafçısı olarak görev aldı.

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı alanında bir çok kurum da söyleşiye katıldı, dergiler de makaleleri yayınlandı. 2012’den bu yana Doğum Fotoğrafçılığına gönül vermiş birçok insana yol göstermektedir. Başta Fotoğraf Ağacı, Photoworld Fotoğraf Eğitim Merkezi, Foto Film Sanat Merkezi, Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi ve PhotoPlay Akademi'de eğitim verdi ve halen vermeye devam etmekte olan Beyza Sultan Durna, Doğum Fotoğrafçılığı ile ilgili tüm detayları anlatacak ve sizlerden gelecek olan soruları yanıtlayacak. 

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
Seminerimize, içerik gereği yalnızca kadın katılımcılarımız katılabilmektedir. 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Aslıhan Çağan

2- Berhan Arısoy 

3- Nazmiye Kılıçer

4- Cansu Alkış

5- Yeşim Dursun

6- Sema Çalkur

7- Ayla Vatansever

8- Ufuk Bişak

9- Ayşegül Balaca

10- Pınar Öztaşçı

11- Hüsniye Topçu

12- Fatma Baykara

13- Birnaz Camekan

14- Merve Güneş

15- Neslihan Erdoğan

16- Aysan Ünüvar

17-

18-

19-

20-

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.