Düğün Fotoğrafçılığı Semineri

Yazar Nihat Karadağ 07/01/2016 0 Yorum Etkinlik,

 

ÜCRETSİZ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ

 

PhotoPlay Söyleşileri, artık Sony Deneyim Merkezi'nde...
 


PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. İkinci hafta konuğumuz Düğün Fotoğrafçısı Cenk Özayan.

 


Başarılı işlere imza atan ve adından sıkça söz ettiren Cenk Özayan, Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştireceği söyleşide,
* Fotoğrafçılığa nasıl başladığını,
* Düğün fotoğrafçılığına geçiş hikayesini,
* Eskişehir'den İstanbul'a geliş sürecini,
* Gelin-Damat ile nasıl iletişim kurduğunu,
* Uyguladığı çekim teknikleri ve açılarını,
* Müşteri-fotoğrafçı ilişkisini,
* Photoshop'ta nelere ne kadar müdahale ettiğini
ve sizlerin sorularını yanıtlayacak...

 


KATILIM ve KAYIT:
 

Etkinliğimiz ücretsizdir. Ancak söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle lütfen, kesinlikle gelecekler kayıt yaptırsınlar.
 


16 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 17.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

Adres: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL

Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

Cenk Özayan Hakkında:

1985 Eskişehir doğumlu Cenk Özayan, son 5 yıldır profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyor. Öncesinde uzun yıllar mobilya sektörü ile ilgilendi. 4 yıl Eskişehir Özgür Fotoğraf’da çalışmalarını sürdürdü. Şu an İstanbul Güvenç Fotoğrafçılık’ta çalışmakta. Birçok workshop’a katıldı ve dünyanın önde gelen 10 eğitmeninden eğitim aldı.

 

 

 

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.