Fotoğraf Çekim Teknikleri Semineri

Yazar Nihat Karadağ 20/06/2016 0 Yorum Etkinlik,

FOTOĞRAF ÇEKİM TEKNİKLERİ

SEMİNERİ

25 Haziran 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 23. hafta konuğumuz; PhotoPlay kurucusu Nihat Karadağ.

 

 

2001-2005 yılları arasında Bolu’da üniversite öğrencisiyken yerel gazetelerde çalışan Karadağ, Bolu Gündem Gazetesi’nde Haber Müdürlüğü yaptı. 2005-2008 yılları arasında İstanbul’da foto muhabir ve fotoğraf editörü olarak çalıştı. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Birgün ve Cumhuriyet gibi bir çok gazete, dergi ve kitapta yayınlandı. 7 ödülü, 17 sergisi bulunan Karadağ bu seminerde; fotoğraf çekim tekniklerini, siluet çekim tekniği, pan çekim tekniği, stroboskopik fotoğraf çekim tekniği, üst üste çekim tekniği, panoramik fotoğraf çekim tekinklerinin nasıl çekilmesi gerektiğini, bu teknikleri uygularken nelere dikkat edilmesi gerektiğini tüm detayları ile sizlerle paylaşacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
25 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Esma

2- Fatma Akyıldız

3- Metin Kılıçer

4- Şeymanur Özlü

5- Ahmet Gökhan Ersoy

6- Büşra

7- Melike Özay

8- Mustafa Çiftçi

9- Ali Mert Bektaş

10- Nuri Yılmaz

11- Ali Süleyman

12- Alev Şencan

13- Ceyda Nur Aydın

14- Arzu Sekin

15- Nazmiye Kılıçer

16- Eren Güngör

17- Behiç Pars

18- İlknur Topal

19- Alper Er

20- Cengiz Demir

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.