Fotoğraf Festivali Yapmak: FOTOİSTANBUL

Yazar Nihat Karadağ 19/10/2016 0 Yorum Etkinlik,

FOTOĞRAF FESTİVALİ YAPMAK:

FOTOİSTANBUL

22 Ekim 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 37. hafta konuğumuz; Fotoistanbul Fotoğraf Festivali küratörlerinden Hüseyin Yılmaz.

 

 

2016'da üçüncüsü yapılmakta olan "Fotoistanbul 3. Uluslararası Fotoğraf Festivali"nin küratörlerinden Hüseyin Yılmaz, Fotoistanbul'un gelişim süreci ve fotoğraf festivali yapma konusundaki deneyim ve tecrübelerini aktaracak. Bir Fotoğraf Festivalinin amaçları neler olmalıdır? Fotoistanbul'un misyonu ve vizyonu nedir? Festivalin kurumsal inşaası ve kurumlarla ilişkileri nedir? Fotoğraf festivallerinin Türkiye fotoğrafına katkıları nelerdir? gibi konuların da konuşulacağı söyleşi de Yılmaz, sizlerden gelecek olan soruları da yanıtlayacak.

 

NOT: İsteyen arkadaşlarla Cumartesi günü saat 11.00 de Beşiktaş'taki Atatürk Heykeli önünde buluşup, saat 15.00'e kadar FOTOİSTANBUL sergilerini gezeceğiz. Ardından isteyenlerle 16.00 daki söyleşiye katılacağız. Sergileri gezmek için kayıt almıyoruz. Ancak söyleşiye katılım için kayıt gerekmektedir. 

 

 

KATILIM ve KAYIT:

22 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak katılacağınızı bildiren bir yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.
 
***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.
 
 
 
ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66
 
 

KATILIMCILAR:

1- Recep Gür

2- Özcan Karaoğlu

3- Ali Saim Yapıcı

4- Rahmi Çangarlı

5-Fatih Tolga Aybatlı

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.