Fotoğraf Sunumu: "Çocuk Gelinler"

Yazar Nihat Karadağ 11/05/2016 0 Yorum Etkinlik,

FOTOĞRAF SUNUMU: "ÇOCUK GELİNLER"

28 Mayıs 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 19. hafta konuğumuz; sosyal sorumluluk alanında farkındalık yaratmak için fotoğraf ve kısa film projeleri üreten Faik Kaplan.

 

 

20 yılı aşkın bir süredir fotoğraf dünyasında yer alan Faik Kaplan, fotoğrafın kendisi için bir tutku olduğunu belirtiyor. İlk kişisel projesi olan Çocuk Gelinler, "Ölüm Bizi Ayırana Kadar"; 15 fotoğraf ve kısa filmden oluşmaktadır. Proje, başta İtalya ve Almanya olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı dahil, 45 kamu ve tüzel kuruluşta sunum ve söyleşi olarak sergilenmiştir. Faik Kaplan bu çok özel projeyi sizlerel paylaşırken, merak ettiğiniz tüm soruları detayları ile sizlerle paylaşacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Oğuz Akalın

2- Nilay Gültekin

3- Serhat Arıkan

4- Kumral Kepkep

5- Şenay Kumuz

6- Aysel Kaplan

7- Rahmi Çangarlı

8- Mustafa Efe Öztürk

9- Ajlan Hatipoğlu

10- Ülkü Çakır

11- Ece Arikoğlu

12- İbrahim Erdem

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.