Fotoğraf Sunumu: "Şarabın Öyküsü"

Yazar Nihat Karadağ 30/05/2016 0 Yorum Etkinlik,

FOTOĞRAF SUNUMU: "ŞARABIN ÖYKÜSÜ"

11 Haziran 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 21. hafta konuğumuz; FIAP tarafından AFIAP unvanına layık görülen Sultan Güner.

 

 

1992 yılında Zenit marka fotoğraf makinesi ile başlayan fotoğraf serüveni, 2007 yılında aldığı DSLR fotoğraf makinesi ile devam ettiren Güner, bugüne kadar birden çok sergiye katıldı. Çektiği eylem fotoğrafları ile dikkat çeken Güner, 2012-2013 yılları arasında okuduğu Namık Kemal Üniversitesi’nin  Şarap Üretim Teknolojisi bölümünde, okulun bağı ve Şarköy çevresindeki çeşitli bağ ve şaraphanelerde çektiği fotoğraflardan oluşan ‘Şarabın Öyküsü’ gösterisini PhotoPlay üyeleri ile paylaşacak. "Türkiye'de Şarabın Öyküsü" projesi Sami Güner Kupası'nda birinci turda başarılı bulunmuştur.
 

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
11 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Oğuz Akalın

2- Büşra Teke

3- Younes Namvar

4- Sercan Kulak

5- Fatma Kılınçaslan

6- İhsan Sercan Özkurnazlı

7- Pras Yan

8- Agop Maşalı

9- Ümit Deniz Göker

10- Rahmi Çangarlı

11- Yahya Eroğlu

12- Mehmet Köçe

13- Süray Cingöz Atış

14- Doğuhan Atış

15- Nuri Yılmaz

16- İbrahim Erdem

17-

18-

19-

20-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.