Fotoğraf Sunumu: "Yeditepe İstanbul"

Yazar Nihat Karadağ 07/08/2016 0 Yorum Etkinlik,

FOTOĞRAF SUNUMU:

"YEDİTEPE İSTANBUL"

13 Ağustos 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 29. hafta konuğumuz; çektiği sokak fotoğrafları ile kendinden söz ettiren ve katıldığı yarışmalarda çeşitli ödüller kazanan Murat Bakmaz.

 

 

Tunceli göçmeni bir ailenin ilk çocuğu olarak 01 Haziran 1982 tarihinde dünya ile tanışan Bakmaz, ilk eğitimini aldığı Adana şehrinden, üniversite eğitimi için Ankara Üniversitesi'nin yolunu tuttu. İşlerin beklenen gibi gitmemesi üzerine kendini ÇÖMÜ'de Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi olarak buldu.

2011 yılı Haziran'ında İstanbul’a öğretmen olarak atandı. Meslekte geçen iki yılın ardından bir hobi olarak başlayan fotoğraf sevdası, önce fotoğraf makinesi almak için sigarayı bıraktırdı, devamında ise hayatında büyük bir tutkuya dönüştü. Yaklaşık 3 yıldır fotoğrafla yatıp fotoğrafla kalkan Bakmaz, fotoğrafa başladığı ilk zamanlar genellikle manzara fotoğrafları çekerken, zamanla macro ile de ilgilenmeye başladı. Uzunca bir süredir enerjisinin büyük bir çoğunluğunu sokak fotoğraflarına ayırmakta.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
13 Ağustos 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Dilerk Erim

2- ;Pınar Yüksel

3- Kezban Kocacı

4- Erdem Ak

5- Mutluhan Karakoyunlu

6- Rahmi Çangarlı

7- Şahin Özkök

8- Mevlüt Ucgan

9- Burhan Erzincan

10- Filiz Erzincan

11- Melek Şenay

12- Nimet Kaynak

13- Ali Saim Yapıcı

14- Ertan Şide

15- Timur Özden

16- Ali Süleyman

17- Hacer Pekel

18- Ayşen Çolak

19- Sema Çalkur

20- Aziz Doğan

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.