Fotoğrafçılıkta Profesyonelleşmek (Seminer)

Yazar Nihat Karadağ 19/01/2016 0 Yorum Etkinlik,

 

PhotoPlay Söyleşileri, artık Sony Deneyim Merkezi'nde...
 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. Üçüncü hafta konuğumuz PhotoPlay ve NKFA Kurucusu Nihat Karadağ.

 

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi'nin ve PhotoPlay'in kurucusu Nihat Karadağ, fotoğrafçılıkta profesyonelleşmek isteyenler için seminer verecek.

 

Daha önce Bolu'da yerel gazetelerde muhabirlik, haber müdürlüğü ve ulusal gazetelerin Bolu Muhabirliği'ni yapmış olan Nihat Karadağ, İstanbul'a geliş sürecini, foto muhabirlik deneyimlerini, Başbakanlık ve siyasileri fotoğrafladığı 5 yıllık süreci ve kurucusu olduğu PhotoPlay, NKFA ve redfotoğraf'ın nasıl ortaya çıktığını anlatacak.

 

Ardından ise fotoğrafçılıkta profesyonelleşmek için neler yapılması gerektiğine, fotoğraf-insan ilişkisine, doğru ekipman seçimine ve diğer konulara değinecek.

 

Sizlerde sorularınızla söyleşiye katılıp, sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

 


KATILIM ve KAYIT:
 

 
Etkinliğimiz ücretsizdir. Ancak söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle lütfen, kesinlikle seminere katılacaklar kayıt yaptırsınlar.
 

 

23 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 17.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için aşağıdaki linki tıklayarak, online kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

https://www.nihatkaradag.com.tr/fotografcilikta-nasil-profesyonellesilir

 

 

Adres: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.