Fotoğrafta Manipülasyon Semineri

Yazar Nihat Karadağ 06/05/2016 0 Yorum Etkinlik,

"FOTOĞRAFTA MANİPÜLASYON" SEMİNERİ

21 Mayıs 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 18. hafta konuğumuz; yerli yabancı birçok moda, teknoloji, banka ve spor alanlarındaki markaların art direktörlüğünü yürüten Vahap Şen.

 

 

Henüz 18 yaşında International Photography Awards (IPA) ve Australian Institute Of Professional Photography yarışmalarında en iyi genç yetenek ödüllerini almaya hak kazanan Vahap Şen, 2011 yılında ilk fotoğraf stüdyosunu kurdu. Müzik, tiyatro ve sinema sektörüne de birçok albüm kapağı ve afiş kazandırdı. 215 yılında kurduğu fotoğraf çekimi, tasarım ve reklam filmi çalışmalarını yürüttüğü kreatif ajansında çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Vahap Şen bu seminerde, manipülasyon dünyası ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruları yanıtlayacak. Fotoğrafta manipülasyon tekniklerinden, manipülasyonun etiğine kadar her şey bu seminerde.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
21 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

 

 

KATILIMCILAR:

1- Saliha Akdemirci

2- Rahmi Çangarlı

3- Sevan Erbek

4- Remzi Yılmaz

5- Adem Tayfun Eser

6- Hakan Kahveciler

7- Umut Akın

8- Duygu Şahin Eğlen

9- İslam Kolat Yürükon

10- Mustafa Pektaş

11- Oğuz Akalın

12- Javid Masumi

13- Aziz Doğan

14- Cihan Seyrek

15- Behiç Pars

16- Emre Karsan

17-

18-

19-

20-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.