Işıkla Boyama Teknikleri Semineri

Yazar Nihat Karadağ 04/05/2016 0 Yorum Etkinlik,

"IŞIKLA BOYAMA TEKNİKLERİ" SEMİNERİ

07 Mayıs 2016 Cumartesi Saat 16:00

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 17. hafta konuklarımız ise ışığa yön veren fotoğrafçılar Mehmet Güney ve Ali Çobanoğlu.

 

 

Mehmet Güney, zamanla birçok dalda fotoğraflar çekerek içlerinden en ilginç olanı LIGHT ART PERFORMANCE PHOTOGRAPHY (ışık ile sanatsal fotoğraflar üretme yöntemi) üzerinde durmak için en yakın çevresindeki  Ali Çobanoğlu ile keyifli, eğlenceli, zorlu, emek isteyen, zaman isteyen, malzeme ve en önemlisi de çok sabır isteyen bu dal üzerinde çalışmalar yapmaya başladı. Hobi olarak ilgilendiği fotoğrafçılığı meslek olarak devam ettirmekle birlikte fırsat ürettikçe gece fotoğrafçılığı ve ışıkla boyama çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Ali Çobanoğlu ise 2006 yılında başladığı fotoğraf serüvenini gece, manzara ve sokak fotoğrafları çekerek sürdürmekte. LIGHT ART PERFORMANCE PHOTOGRAPHY (ışık ile sanatsal fotoğraflar üretme yöntemi) üzerine çalışmalar yürütmekte olan Çobanoğlu, doğayı inasanlara fotoğraf çekerek anlatmayı tercih ediyor.

 

 

Işık ile sanatı bir araya getiren fotoğrafçılarımız sizlere ışıkla boyama tekniklerinin tüm inceliklerini aktaracak. Işıkla Boyama Tekniği ne demektir? Nasıl yapılır? Hangi ekipmanlar kullanılır? Nelere dikkat edilmelidir? Bunlar ve daha fazlası bu seminerde.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
07 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününe kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Ali Süleyman

2- Ercüment Türkkan

3- Ali Toplu

4- Nevcan Hocaoğlu

5- Elif Karadağ

6- Kazım Karaçoban

7- Şahin Özkök

8- Bülent Doğan

9- Enes Yıldırım

10- Alper Mandalik

11- İnan Yaşar

12- Haydar Durmaz

13- Harun Turanlı

14- Filiz Turanlı

15- Alper Özkan

16- Alper Özkan

17- Ozan Çoban

18- Yunus

19- Hüseyin Ünlüer

20- Sevan Erbek

 

 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.