İsmail Kanto ile "Moda Fotoğrafçılığı" Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi

Yazar Nihat Karadağ 09/02/2016 0 Yorum Etkinlik,

 

İSMAİL KANTO ile

"MODA FOTOĞRAFÇILIĞI"

FOTOĞRAF SUNUMU ve SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

13 Şubat 2016 Cumartesi 17:00

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. Altıncı hafta konuğumuz çok özel fotoğraflarını bizlerle paylaşacak olan İsmail Kanto.

 

 

İlk fotoğraf makinesine 12 yaşında sahip olan Kanto, moda fotoğrafçılığı ve stillife fotoğrafların yanı sıra çekmiş olduğu başarılı su altı fotoğraflarını da portfolyosunda bulundurmakta. Grafik ve tasarım alanında yıllardır edindiği tecrübesini fotoğrafa yansıtmayı başarabilen İsmail Kanto sizlere fotoğrafa nasıl başladığını, moda fotoğrafçılığını ve bugüne kadar edindiği tecübelerini PhotoPlay üyeleri ile paylaşacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:

 

13 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 17.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

 

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir. 

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL

Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

KATILIMCILAR:

1- Ay Ayışığı

2- Rahmi Çangarlı

3- Ali Toplu

4- Alper Üke

5- Halil Babacan

6-

7-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.