Makro Fotoğrafçılık Semineri

Yazar Nihat Karadağ 06/04/2016 0 Yorum Etkinlik,

MAKRO FOTOĞRAFÇILIK SEMİNERİ

30 Nisan 2016 Cumartesi Saat 17:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 16. hafta konuğumuz ise FIAP tarafından AFIAP unvanına layık görülen Orhan Turhan.
 

 

Orhan Turhan, bugüne kadar yaptığı çalışmalarından Ulusal ve Uluslararası ödüller almış ve ”Doğa’da Makro” ve “Doğa’da Beslenen Canlılar” kategorisinde iki kez Milli Takıma katılmıştır. Birçok kelebek ve böceğin isim babası olan Turhan, Makro Fotoğrafçılıkla ilgili her şeyi PhotoPlay üyeleri ile paylaşacak. Makro Fotoğraf Nedir? Etkili yerleşim ve Kompozisyon Nasıl oluşturulur? Makro Fotoğrafçıığın etik kuralları nelerdir? Makro çekimlerde ışık kullanımı nasıl olmalıdır? Makro fotoğrafçılıkta kullanılması gereken ekipmanlar nelerdir? gibi merak ettiğiniz sorular ve daha fazlası bu söyleşide olacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
30 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 17.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç 28 Nisan 2016 Perşembe gününe kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:
1- İlyas Bali
2- Nejat Kızılkaya
3- Atilla Özbek

4- Toma Hasan Aydın

5- Ali Toplu

6- Ceren Güven

7- Doğan Gök

8- Sultan Esen

9- Haşim Özbay

10- Gül Deniz Apaydın

11- Nazlı Demir

12- Çiğdem Tavukçu

13- Mediha Kocaata

14- Mustafa Orhun Çetin

15- Selcen Kılıç

16- Elif Asena Kılıç

17- Fatih Tekin

18- Atilla Bora

19-

20-

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.