YARIŞMA ŞARTNAMESİ

Yazar Nihat Karadağ 10/11/2016 0 Yorum Yarışma,

 

 

 

PHOTOPLAY 5. ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

 

PhotoPlay olarak, fotoğrafçılara destek olmak ve facebook sayfamızı tanıtmak için 5. kez ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyoruz.

Dereceye giren 20 kişiye  1.200 TL değerinde gezi, kurs ve başarı belgesi veriyoruz.

 

 


ÖDÜLLER: 

 

Birincilik Ödülü:  PhotoPlay Akademi tarafından düzenlenen 6 hafta sürecek olan Uygulamalı İleri Teknik Atölyelerden birine 2017 yılı süresince ücretsiz katılım hakkı. (650 TL değerinde) KURS LİNKİ

 

İkincilik Ödülü:  PhotoPlay Akademi tarafından düzenlenen 6 hafta sürecek olan Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kurslarından birine 2017 yılı süresince ücretsiz katılım hakkı. (440 TL değerinde) KURS LİNKİ

 

Üçüncülük Ödülü:  PhotoPlay tarafından düzenlenen günübirlik şehir dışı fotoğraf gezilerinden birine 2016 ve 2017 yılı süresince ücretsiz katılım hakkı (110 TL değerinde) GEZİLERİMİZ

 

BAŞARI BELGESİ:

En fazla oy alan 20 fotoğraf sahibine “PhotoPlay Başarı Belgesi” verilecektir.

 

 

ŞARTNAME

 

1. Yarışma, “PhotoPlay” facebook sayfası üzerinden yapılacaktır. 

 

2. Yarışmanın konusu “Serbest”tir. Her hangi bir konu sınırlaması yoktur. 

 

3. Yarışma, amatör ve profesyonel herkese açıktır.

 

4. Yarışmaya katılan kişiler için fotoğraf sayı sınırlaması yoktur. İstedikleri sayıda fotoğrafla yarışmaya katılabilirler. 

 

5. Yarışmaya katılımcı olabilmek için, öncelikle “PhotoPlay” facebook sayfamızı beğenmeniz ve ardından sayfamızı kendi profilinizde paylaşmalısınız.  www.facebook.com/fotografcilikkurslari (Aksi takdirde dereceye giremezsiniz.)

6. Fotoğraflarınızı yüklemek için, PhotoPlay Facebook sayfasına yalnızca masaüstü bilgisarınızdan girerek, "Yarışma" bölümünden fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Ne yazık ki mobil cihazınızdan fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Mobil cihazlarınızda hata sayfası açılacaktır. 

 

Fotoğraf Gönderme Linki: https://www.facebook.com/fotografcilikkurslari/app/332136260226620/

 

7. Yarışmaya son katılım tarihi 28 Şubat 2017’dır.

 

8. En fazla oy alarak dereceye giren 20 kişi 1 Mart 2017 günü PhotoPlay facebook sayfasında yayınlanacaktır. 

 

9. Dereceye girenler arasından jüri tarafından belirlenecek 3 kişi, PhotoPlay tarafından kurs ve gezi ile ödüllendirecektir. Ödül kazananlar ise 10 Mart 2017 günü PhotoPlay web sitesinde (www.photoplay.com.tr) ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.

 

10. Yarışmaya katılan herkes, gönderdiği fotoğrafların telif hakkının kendisine ait olduğunu, yarışma süresince ve sonrasında fotoğraflarının kendi ismiyle birlikte PhotoPlay’e ait web sitelerinde, eğer dereceye girerse basın-yayın organlarında yayınlanmasını kabul etmiş sayılır.

 

11. OYLAMA: Fotoğraflara oy vermek isteyen kişilerin önce facebook sayfamızı beğenmesi, ardından oy kullanması gerekmektedir. (Aksi takdirde oylaması kabul edilmeyebilir.)   

 

12. Fotoğraflarınızın yayınlandığı linki facebook da paylaşarak, arkadaşlarınızın da oylamaya katılmasını sağlayabilirsiniz. 

 

 

 

FOTOĞRAFLARI YÜKLEMEK İÇİN:

Yarışmaya katılmak istediğiniz fotoğrafları, PhotoPlay'in facebook sayfasındaki "Yarışma" kategorisini tıklayarak yüklemeniz gerekmektedir. 

 

Fotoğraf Gönderme Linki: https://www.facebook.com/fotografcilikkurslari/app/332136260226620/

 

PhotoPlay Facebook sayfasına yalnızca masaüstü bilgisarınızdan girerek "Yarışma" bölümünden fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Ne yazık ki mobil cihazınızdan fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Mobil cihazlarınızda hata sayfası açılacaktır. 


JÜRİ ÜYELERİ:

Nihat Karadağ (PhotoPlay Genel Yayın Yönetmeni)

Yücel Öksüz (PhotoPlay Genel Koordinatörü)

Alper Üke (PhotoPlay Akademi Eğitmeni)

Nezihi Gözen (PhotoPlay Akademi Eğitmeni)

Semra Dobrucalı (PhotoPlay Editörü)

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.