Seyahat Fotoğrafçılığı Söyleşisi

Yazar Nihat Karadağ 25/10/2016 0 Yorum Etkinlik,

ALPER ÜKE ile

SEYAHAT FOTOĞRAFÇILIĞI SÖYLEŞİSİ

KONU: Hangi Rota? Hangi Ekipmanla? Nasıl?

05 Kasım 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 38. hafta konuğumuz; Alper Üke. 

 

 

HANGİ ROTA?  HANGİ EKİPMANLA? NASIL? 
 
Fotoğrafın büyüsünü  1974 yılında, lisenin karanlık odasında keşfeden Alper Üke; o günden bugüne fotoğrafla hep haşır neşir oldu. İlerleyen yıllarda ilgisini ülke dışına da taşıyarak birçok ülkeye seyahat gerçekleştirdi. Son beş yıldır da bu seyahat fotografçılığı tutkusunu, diğer fotografçılara rehberlik yaparak sürdürmekte.
 
 
Alper Üke; gerçekleştireceğimiz söyleşide, seyahat fotografçılığı tutkusunu ve yeni bir seyahate hazırlanma ve gerçekleştirme deneyimlerini bizlerle paylaşacak. Kısacası, "Hangi Rota?", "Hangi Ekipmanla?" ve "Nasıl?" sorularını bizler için yanıtlayacak. 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
05 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

KATILIMCILAR:

1- Rahmi Çangarlı

2- Metin Uğurlu

3- Haşim Özbay

4- Nuri Yılmaz

5- Nur Gültopu

6- Ali Toplu

7- Fatih Tolga Aybatlı

8- Berkin Burduroğlu

9- Mustafa Tiryakioğlu

10- Nimet

11-Ali Saim Yapıcı

12- Emel Çakır

13- Meral Özgen

14-Ayda Ataman 

15- 

16-

17- 

18- 

19- 

20- 

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.