Seyahat Fotoğrafçılığı Söyleşisi

Yazar Nihat Karadağ 27/07/2016 0 Yorum Etkinlik,

HAKKI CEYLAN ile

SEYAHAT FOTOĞRAFÇILIĞI SÖYLEŞİSİ

30 Temmuz 2016 Cumartesi Saat 16:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz ücretsiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 27. hafta konuğumuz; seyahat fotoğrafçılığı üzerine eğitimler veren ve danışmanlık yapan Hakkı Ceylan.

 

 

Fotoğraf ile 1989 yılında tanışan Ceylan, mühendislik mesleğinin son 10 yılını tamamen fotoğrafa ayırdı. Seyahat etmeyi ve fotoğraf üretmeyi seviyor ve uzun süredir fotoğraf ekipmanları ve teknikleri konuları üzerine makaleler kaleme alıyor. Seyahat fotoğrafçılığı konusunda danışmanlık ve eğitim veren Ceylan, söyleşisinde Norveç, Hindistan gibi birçok ülkede çekmiş olduğu fotoğrafları göstermenin yanı sıra bu ülkelerde yaşadığı tecrübeleri sizlerle paylaşacak.

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
30 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 16.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Sema Çalkur

2- Arzu Sekin

3- Emre Özkan

4- Berhan Arısoy

5- Haşim Özbay

6- Kenan

7- Vahit Tuncer Özekli

8- Remzi Yılmaz

9- Büşra Şaran

10- Sevda Şaran

11- Ali Süleyman

12- Ümit topçu

13- Hüsniye topçu

14- Hülya Öztürk

15- İbrahim Erdem

16- İslam Kolat Yürükon

17- Sibel

18- Buket Altaç

19- Edibe Özkardeşkaya

20- Okan Ocak

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.