Sony Aynasız Makineler Tanıtım Etkinliği

Yazar Nihat Karadağ 21/11/2016 0 Yorum Etkinlik,

SONY AYNASIZ MAKİNELER TANITIM ETKİNLİĞİ

 

14 Ocak Cumartesi Saat 10:00

 

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

 

Aynasız fotoğraf makineler konusunda iddialı olan Sony’nin tüm aynasız modellerini test etme imkanına kavuşacaksınız.

 

 

 

 

Sony’nin işbirliği ile düzenlenen bu etkinlikte, aynasız fotoğraf makinelerini ücretsiz olarak test edebilecek merak ettiğiniz tüm konuları bizlere eşlik edecek olan Sony yetkilileri yanıtlayacak.

 

 

 

14 Ocak Cumartesi günü iki grup halinde  Sony Deneyim Merkezi'nde yapılacak olan etkinlik; Sony yetkililerinin aynasız makineleri tanıtacağı bir sunumla başlayacak. Yaklaşık olarak 1 saat sürecek olan sunumdan sonra aynasız makineler ile çekim gezisine çıkacağız. Gülhane - Karaköy - Eminönü - Süleymaniye - Sultanahmet güzergahından katılımcıların belirleyeceği rotada ilerleyerek çekim gezisini tamamlamış olacağız. Öğlen yemeği ikramınında bulunduğu etkinlik saatleri 1. grup 10:00 - 14:00 arası, 2. grup 14:30 - 18:00 arası olacaktır.

 

PhotoPlay Genel Yayın Yönetmeni Nihat Karadağ'da etkinlik süresince sizlerle olacak, Sony aynasız makineler ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yanıtlayacak.

 

 

 

 

KATILIM ve KAYIT:

 
14 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 10.00'da Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek ücretsiz seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Söyleşiye katılım 30 kişi ile sınırlıdır.  Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

 

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

***Kayıt yaptırıp da gelemeyecek olanlar, en geç etkinlik gününden iki gün öncesine kadar söyleşiye katılamayacaklarına dair yorum kısmında bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum; söyleşiye katılmak isteyip de kontenjan doluluğundan dolayı katılamayanları davet edebilmemiz açısından önemlidir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

 

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1-Ercan Ceylan

2-Özlem Dilek Ceylan

3-Murat Lakay

4-Hamiyet Birden

5-V.Tuncer Özekli

6-Hakan Tektaş

7-Nuray Türkkan

8-Mehmet Uğur Alpay

9-İlker Akbaş

10-Melike Öztürk

11-Rahmi Çangarlı

12-Hülya Şamer

13-Piran Aslandoğan

14- Hasan Coşkun

15-Nagihan Coşkun

16-Esen Demir

17-Aynur

18-Gülbehar Dağ

19-Nihal Çalışkan

20-Selim

21-Sevda Saydam

22-Emrullah Uzun

23-Şahin Özkök

24-Omaykan Seyitoğlu

25-Haşim Özbay

26-Emre Karsan

27-Salim Öztürk

28-Filiz Arışan Aydoğan

29-Mustafa Zekayi Aydoğan

30-Nur Asaroğlu

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.