Sosyal Belgesel Fotoğrafçılık Semineri

Yazar Nihat Karadağ 01/04/2016 0 Yorum Etkinlik,

SOSYAL BELGESEL FOTOĞRAFÇILIK SEMİNERİ

16 Nisan 2016 Cumartesi Saat 17:00

PhotoPlay söyleşileri artık Sony Deneyim Merkezi'nde...

 

 

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. 14. hafta konuğumuz ise Yeditepe Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olan aynı zamanda Evrensel Gazetesi yazarlarından  Özcan Yaman.

 

 

Redfotoğraf gurubunun kurucusu aynı zamanda çalışanı olan ve kendini fotoğrafçı, aktivist ve gazeteci olarak tanımlayan Özcan Yaman, demokratik kitle örgütleri içinde toplumsal muhalefette sanat faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Fotoğraf eğitmeni olarak atölye çalışmalarını da sürdüren Yaman, sosyal belgesel fotoğrafçığın tüm detaylarını siz PhotoPlay üyeleri ile paylaşacak. Aynı zamanda sizlerden gelen soruları da cevaplandıracak.

 

 

 

KATILIM ve KAYIT:
 
16 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 17.00'de Sony Deneyim Merkezi'nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)
 
KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. (Ancak fazla talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir. O nedenle bu yazıya yorum yapıpta, ilk etkinliğe katılamayan kişilere tekrarlanan etkinlikte kayıt önceliği sağlanır.)
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

 

 

ADRES: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIMCILAR:

1- Engin Çolakoğlu

2- Banu Tutu

3- Nimet Kaynak

4- Emel Girgin

5- Deniz Avcı

6- Barış Kaplan

7- Mert Can Orhan

8- Mehmet Al

9- Yeşim Oğuz

10- Öner Akalın

11- Fatih Tekin

12- Emine Oğurlu

13- Seda Açıkgöz

14- Kazım Karaçoban

15- Bedriye Binbaşıoğlu

16- Ajlan Hatipoğlu

17- Nuran Şirin

18- Canan Şirin

19- Can Turanlı

20- Samet Koyun

Yorum yazarak, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.