Doğum Fotoğrafçılığı Semineri

Doğum Fotoğrafçılığı Semineri (BURSA)

Yeni Doğum Fotoğrafçılığı Semineri (BURSA)

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Web sitemizin ödeme sistemi 256 BİT RAPİD SSL Sertifikası ile korunmaktadır. DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ

 

14 Ocak 2018 Pazar Saat 13:00

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu söyleşileri Bursa şubemizde de devam ediyor...

 

 

Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, artık Photoplay Fotoğrafçılık Kursu Bursa şubemizde de gerçekleştiriyoruz. Ocak ayının ilk konuğu ise, Türkiye’nin önde gelen doğum fotoğrafçılarından biri olan ve  PhotoPlay Akademi'de Doğum Fotoğrafçılığı Kursu veren Buse Dalan. Kendisi, doğum fotoğrafçılığı ile ilgili tüm detayları anlatacak ve sizlerden gelecek olan soruları yanıtlayacak. 


 

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Fotoğrafçılık ile tanışması 2010 yılında BUFSAD Temel Fotoğraf Eğitimi Sertifikası alması ile başladı. 2013 yılında Okan Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü bitirdi. Okuduğu dönemde, reklam ve dijital alanında uzman olan Alice BBDO’da Grafik Tasarım ve Fotoğraf alanında stajyer olarak görev aldı. Kurumsal birçok firmanın tasarımını hazırlayıp fotoğrafçılığını yaptı. Mezuniyetten sonraki meslek hayatı boyunca Maslak Acıbadem Hastanesinde sürekli olarak, Amerikan Hastanesi, Jimer Hastanesi, PembeMavi Hastanesi, Medipol Hastanesi ve Florence Nightingale gibi birçok hastanede freelance Doğum Fotoğrafçılığı yaptı. Fotoğrafçılık alanında organizasyonlara katılıp kendini geliştirdi. Yaptığı doğum fotoğrafçılığının yanında özel gün çekimleri de yapmakta olup, halen Grafik Tasarım Ve Fotoğrafçılık akademik eğitimine devam etmektedir.


 

KATILIM ve KAYIT:

14 Ocak 2018 Pazar  günü saat 13.00'de PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Bursa Şubesinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. 

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu"nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. (Soyadınızı yazdığınızdan ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz.)  

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Sayfa günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.


DİKKAT: Bu seminer sadece Doğum Fotoğrafçılığı yapmak isteyip de aklında sorular olan kişilerin sorularını yanıtlamak içindir. Sertifika programı değildir. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu'na katılarak hastanelerde geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz. Linki şu şekilde: https://www.photoplay.com.tr/dogum-fotografciligi-kursu.html  


PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Bursa Şubesi İletişim Bilgileri:

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. Altın Han No:46 K:4 D:64 Osmangazi/BURSA

Konum Linki:  https://g.co/kgs/yZPdGH

Tel: 0850 346 56 81

 

KATILIMCILAR:

1 Hediye Genç
2 Ecehan Çetinkaya
3 Selin Okumuş 
4 Nurhayat Alpa
5 Murat Adıgüzel
6 Özge Dönmez Balcan
7 Selvi Türk 
8 Nuray Tezel
9 Sevcan Özmen
10 Serpil Tomruk
11 Emine Topal
12 Esra Yetiş
13 Zehra Elif Kol
14 
15 
16 
17 
18 
19 
20 
21 
22 
23 
24
25 
26 
27 
28 
29 
30 
31 
32 
33 
34 
35 
36 
37 
38 
39 
40 

 

 


 


 


  • Gösterim: 553
  • Stok Durumu: Hepsi Satıldı
  • Ücretsiz Etkinlik

Etiketler: Doğum Fotoğrafçılığı, Semineri, Bursa