Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Deniz Mert İçöz ile Çernobil Fotoğrafları

Deniz Mert İçöz ile Çernobil Fotoğrafları


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


DENİZ MERT İÇÖZ ile ÇERNOBİL FOTOĞRAFLARI 25 Eylül 2019 Çarşamba Saat 19.00 da
Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerine devam ediyoruz. 25 Eylül 2019 Çarşamba Günü konuğumuz, Yıldız TekniK Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu ve Nükleer Fizik uzmanı Deniz Mert İçöz. Hepimizin merak ettiği ama gidip görmeye cesaret edemediğimiz Çernobil'e giden Deniz Bey, fotoğraflarıyla bize Çernobil'i anlatacak. Bu olağanüstü bölgede fotoğraf adına deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

image

KATILIM KAYIT 25 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 19:00’da, Mecidiyeköy Meydan'da bulunan PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecektir. Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. Kayıt için, yukarıdaki "Kayıt Ol" butonun tıklamanız ve kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 40 kişi ile sınırlıdır. Katılımın 40 kişiyi aşması durumunda etkinliğimiz ileri ki bir tarihte tekrarlanabilir.

image

ADRES: PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL Konum Linki: https://no1.com.tr/mecidiyekoy
DENİZ MERT İÇÖZ HAKKINDA: 1977 Üsküdar doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu. Nükleer fizik uzmanı. 2012 den beri fotoğraf çekiyor. Geziyor. Sokak fotoğrafı çekiyor. Çocuk kitabı yazıyor. İngilizce ve Yunanca biliyor. Evli ve bir çocuk babası.

image