Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Levent Yavuz ile Portre Fotoğrafçılığı

Levent Yavuz ile Portre Fotoğrafçılığı


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


"PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI SÖYLEŞİSİ"

LEVENT YAVUZ

27 Ekim 2018 Cumartesi Saat 18:00

ViewSonic sponsorluğunda düzenlediğimiz fotoğraf söyleşilerine devam ediyoruz...

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, artık Mecidiyeköy'deki yeni mekanımızda gerçekleştiriyoruz.

Ekim ayının üçüncü konuğu ise Levent Yavuz.

Portre fotoğrafçılığında insan-mekan,insan-eylem ilişkisi hakkında bilinmesi gerekenleri ve portre fotoğrafçılığına dair merak ettiğiniz tüm detayları; 47 yıllık fotoğraf macerası ve fotoğrafları eşliğinde bizlerle paylaşacak olan Levent Yavuz’un, kaçırılmaması gereken söyleşisine sizleri de bekliyoruz. 


KATILIM ve KAYIT:

27 Ekim 2018  Cumartesi günü saat 18:00’da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecektir. ( Taşındık : Yeni yerimiz Mecidiyeköy Meydan’da. ) 

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu'nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 30 kişi ile sınırlıdır. Katılımın 30 kişiyi aşması durumunda etklinliğimiz yeni gün ve saatinde tekrarlanacaktır.

Kayıt yaptıran katılımcıların isimleri aşağıda yer almaktadır. Katılımcı isimlerinin yer aldığı sayfamız günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıran katılımcılarımızın isimleri güncellenmektedir.


ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU 

Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL 

Konum linki: https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22Levent Yavuz hakkında: 

1956’da Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini babasının memuriyetinden dolayı yurdun çeşitli bölge ve şehirlerinde sürdürdü. Lise ve yüksek öğrenimini ise Ankara’da tamamladı. Fotoğrafa olan sevgisi 15-16 yaşlarında ilk fotoğraf makinesine kavuştuğunda başladı. Eğitim ve öğrenim yıllarında fotoğraftan gelir de sağlayan Levent Yavuz böylece fotoğrafta profesyonelliğe ilk adımı da atmış oldu. Ancak mesleği icabı fotoğraf onda yıllarca bir tutku ve sevda olarak amatörce devam etti. Halen Manisa Saruhanlı’da yaşayan Levent       Yavuz’ un fotoğrafla olan dostluğu 47 yıllık uzun bir serüvendir. Bir çok sergiye fotoğraflarıyla katkıda bulundu, ilk kişisel sergisini ise 2013 yılında açtı. Ayrıca bir çok üniversite ve dernekte sunumlar yaptı. Fotoğraf ve fotoğraf anlayışıyla ilgili televizyon programlarına konuk oldu. Fotoğrafın karesi içinde insan, olmazsa olmaz düşüncesi onu portre, insan-mekan ve insan-eylem konusunda çalışmaya yoğunlaştırdı. Tanınmış bir portre fotoğrafçısı olan Levent Yavuz, fotoğrafın göreceli bir sanat olduğuna inandığı için yarışmalara da katılmamıştır.
KATILIMCILAR:

1 Şenay Çolakoğlu
2 Tolga Ankara
3 Satı Güder
4 Tuncer Özekli
5 Dilek Yıldırım
6 Reyhan Seher Doğan 
7 Hakan Altın
8 Ajlan Hatipoğlu 
9 Canan Şirin 
10 Nuran Şirin 
11 Mucahot Kaya
12 Bahtiyar Uğur 
13 Esma Uğur 
14 Sibel Öztürk 
15 Nuray Aparı
16 Merve Armutaklıoğlu
17 Gönül Çelik
18 Mislina Gümüşoluk
19 Gürkan Değirmencioğlu
20 Serap Şahin
21 Barkan Tekdoğan
22 Didem Taşcı
23 Onur Semiz
24 Atakan Erkoşan
25 Sertaç Kızılkaya
26Esen Baykal
27 Ebru Manaz Kıvrak
28Duygu Sağlık
29İklime Öztürk
30