Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • BEST OF TANITIM TOPLANTISI

BEST OF TANITIM TOPLANTISI


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DEBEST OF FOTOĞRAF PROJESİ TANITIM TOPLANTISI

(ÜCRETSİZ)

23 Ocak 2020 / Perşembe / Saat 19.00


Ez az 4 ay sürecek ve proje sonunda bir fotoğraf sergisinin de açılacağı BEST OF Fotoğraf Projesi'nin tanıtım toplantısına tüm fotoğraf severler davetlidir.

Proje danışmanı Burak Şenbak, toplantı esnasında BEST OF fotoğraf projesinde neler yapacaklarını anlatırken, proje hakkında katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayacak. Burak Şenbak ile tanışmak ve aklınıza takılan soruların cevaplanması için, bu ÜCRETSİZ etkinliğe katılabilirsiniz.

Proje hakkında genel bilgilendirme için, www.no1.com.tr/bestof adresini ziyaret edebilirsiniz.


KATILIM ve KAYIT:

Etkinlik 23 Ocak 2020 Perşembe günü saat 19:00’da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecektir.  

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.

Kayıt için, yukarıdaki "Kayıt Ol" butonunu tıklamalı ve açılan formu eksiksiz doldurarak, ücretsiz kayıt işlemini tamamlamalısınız.

Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 40 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt olduğunuzda, otomatik olarak SMS ve mail yolu ile size bilgi verilecektir.


ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU 

Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL

Konum Linki: www.no1.com.tr/mecidiyekoy


Burak Şenbak Hakkında

1965 İstanbul doğumlu.Kadıköy Anadolu Lisesi’nin ardından İ.T.Ü. Makine Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Master öğrenimini İ.Ü. İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünde tamamladı. Uzun yıllar özel sektörde uluslararası alanda teknik ürün satışı, proje yönetimi ve iş geliştirme konularında çalıştı.


İFSAK;2011-2013 döneminde Yönetim Kurulu Genel Sekreterlik görevini, Proje ve Kaynak Yaratma Birimi sorumluluğunu, Yurtdışı İlişkiler Birim sorumluluğunu, eğitmenlik görevini ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) delegelik görevlerini sürdürdü.2013-2015 Döneminde ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Uluslararası ilişkiler, Eğitmenlik, TFSF delegeliği, İFSAK FIAP Temsilcisi görevlerini sürdürdü.


Ulusal ve uluslararası alanda düzenlenen birçok sergiye katıldı. Farklı dergiler ve web sitelerinde fotoğraf üzerine yazıları yayımlandı, kurum ve kuruluşlar için fotoğraf çekimleri ve fotoğraf gösterileri gerçekleştirdi. Birçok fotoğraf projesinde küratör olarak görev aldı.


Üyelikleri:

BOFSAD (Halikarnas Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği) üyesi,

BÜFOD (Büyükçekmece Fotoğraf Derneği) Kurucu üyesi,

İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyesi,

SSS (Sille Sanat Sarayı) Onur üyesi, 

GPU (Global PhotographicUnion (Ex-UPI)) üyesi,

RPS (TheRoyalPhotographicSociety) üyesi,

PSA (PhotographersSociety of America) üyesi ve Türkiye Üye İlişkileri Direktörü.


2010 Yılından beri İFSAK ve BÜFOD eğitim birimlerinde görevli. Türkçe’nin yan ısıra İngilizce olarak da özel firmalarda\kurumlarda, derneklerde, üniversitelerde Temel Fotoğraf Eğitimi, Makinalar, Objektifler, Çekim Teknikleri, İleri Çekim Teknikleri, Işık, Kompozisyon, Gece Çekim Teknikleri, HDR Fotoğraf, Panoramik Fotoğraf, Portre Fotoğrafçılığı ve Photoshop eğitimi verdi. Birçok dernek ve kuruma ulusal ve uluslararası platformlarda danışmanlık hizmeti verdi. Ulusal ve uluslararası yarışmalar, foto maratonlar ve fotoğraf günleri düzenledi.


İstanbul Fotoğraf Müzesi arşivine alınmış olan ve "Fotoğrafımızda Bugün 2011" albümünde yayınlanan 200 fotoğraf arasında kendi fotoğrafı da bulunmakta. İlk kişisel sergisi “Geri Dönmek Üzere”yi 2014 yılında açtı.

Üç yıl gibi kısa bir zamanda ulusal ve uluslararası yarışmalarda fotoğrafları 30’dan fazla ülkede 120’dan fazla fotoğrafı ile 40’a yakını madalya olmak üzere 800’den fazla uluslararası sergileme aldı. Çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda jüri üyeliği ve TFSF Temsilciliği ile mahkemelerde bilirkişilik görevlerini gerçekleştirdi. Birçok dernek ve kuruma ulusal ve uluslararası platformlarda danışmanlık hizmeti verdi.


2012 yılında ‘Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP)’nun verdiği AFIAP (Artist –FIAP) ünvanını, 2013 yılında ise EFIAP (Excellence-FIAP) ünvanını, 2014 yılında ise EFIAP\b ünvanını taşımaya hak kazandı.

2013 Yılında ‘İFSAK Yılın Fotoğrafçısı’ oldu.

2014 GPU Aphrodite ve 2015 yılının başında GPU Hermesünvanınıaldı.

2015 Yılında 9. Sami Güner Kupası’nı kazandı.

2015 Yılında Cumhuriyet Gazetesi “Yunus Nadi Fotoğraf Ödülü”nü kazandı.

2016 Yılı, Kadıköy Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği (KALİD), “Kristal Martı” ödülünü aldı.

2016 Yılı, PhotographicSociety of America (PSA) Türkiye Üye İlişkileri Direktörü oldu.

2017 Yılı, Prof. Dr. Güler Ertan’ın “Fotoğrafımızda 1960’tan Günümüze” kitabında yer aldı.

2018 Yılı, İFSAK Baha Gelenbevi Kupası’nın dördüncü etabında da başarılı olarak bu kupayı ilk kez kazanan fotoğrafçı olmanın mutluluğunu yaşıyor.


Kişisel Sergiler:

2014 - Geri Dönmek Üzere, İstanbul

2018 -Diversity, Malinski Fotoğraf Festivali, Kumanovo Makedonya

2018 – Velhasıl İnsan, Frig Fotoğraf Festivali, Afyon