Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Özlem Gün Bingöl ile Yaratıcı Fotoğraflar Üzerine Söyleşi

Özlem Gün Bingöl ile Yaratıcı Fotoğraflar Üzerine Söyleşi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


image ÖZLEM GÜN BİNGÖL ile YARATICI FOTOĞRAFLAR ÜZERİNE SÖYLEŞİ Fotoğraf, bir görüntünün, bir görünüşten daha önemli olduğunu anlatan bir uğraştır. Diğer sanat dallarında olduğu gibi evreni kavramak için bir yöntemdir fotoğraf. Geleneksel fotoğrafta yaratıcılıktan söz edebileceğimiz gibi, günümüzün dijital fotoğrafçılığında da yaratıcılıktan söz edebiliriz. Bir konsept içeren, fikir taşıyan bir kompozisyon oluşturmak ve fotoğraf teknikleriyle özgün bir görüntüye ulaşmak; yaratıcı fotoğraf için kaçınılmaz bir süreçtir. Fikrin özgünlüğü çekim ve çekim sonrası işçiliğin mükemmelliği bizi yaratıcı fotoğrafa götürür. "Yaratıcı Fotoğraflar" konusunda adından sıkça söz ettiren Özlem Gün Bingöl, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu öğrencileriyle bir araya gelecek ve fotoğraf üretim aşamalarını bizlerle paylaşacak.

image

KATILIM KAYIT 11 Mart 2020 Çarşamba günü saat 19:00’da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecek etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. Kayıt için, yukarıdaki "Katıl Ol" butonun tıklamanız ve kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 40 kişi ile sınırlıdır.

image PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL Konum Linki: https://www.no1.com.tr/mecidiyekoy

image

ÖZLEM GÜN BİNGÖL HAKKINDA sss