Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Murat Bakmaz ile Yedi Sokak İstanbul

Murat Bakmaz ile Yedi Sokak İstanbul


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


MURAT BAKMAZ ile YEDİ SOKAK İSTANBUL

03 Mart 2018 Cumartesi Saat 19.00 da

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu söyleşileri artık Taksim şubemizde... 

Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2018 yılında Photoplay Fotoğrafçılık Kursu Taksim şubemizde gerçekleştiriyoruz. Mart ayının ilk konuğu Murat Bakmaz. Photoplay Fotoğrafçılık Kursu katılımcıları için ''Yedi Sokak İstanbul" ve "Özçekim Kuvveti'' isimli fotoğraf sunumu ve söyleşisiyle sizlerle olacak.
Murat BAKMAZ:

Tunceli'den Adana'ya göçen bir ailenin çocuğu olarak 1982 yılında doğdu. 2011 yılında İstanbul'a öğretmen olarak atandı. Hobi olarak başlayan fotoğraf serüveni, büyük ve derin bir tutkuya dönüştü. Fotoğrafa ilk başladığı yıllarda manzara fotoğrafları çekti. İlerleyen zamanlarda makro denemeleri oldu. Sonraki yıllarda ise “Adana’ya döndüğümde cebimde ne götüreceğim?” sorusunun cevabını aramaya başladı. Bu arayış cevabını İstanbul sokakları olarak buldu ve o günden bu güne İstanbul sokaklarını arşınlamakta ve fotoğrafın sokağa tutulan ayna olması gerektiği fikrinde. 


Ulusal ve Uluslararası fotoğraf yarışmalarında çeşitli ödüller aldı. 2016 yılında 6.sı düzenlenen Uluslararası Bursafotofest'e "Yedi Sokak İstanbul" isimli fotoğraf sunumu ile katıldı. FOTOGEN tarafından düzenlenen Sami Güner Kupası'nda "Yedi Sokak İstanbul" isimli sunumu ile birinci turu başarı ile geçti. 2017 yılının Nisan ayında "Yedi Sokak İstanbul" isimli kişisel sergisini açtı. 2017 yılında "Çarşılar ve Alışveriş" konusu ile 7. düzenlenen Uluslararası Bursafotofest'te öğrencilerinin çalışmalarından oluşan bir fotoğraf sergisi katılım göstermiştir.KATILIM ve KAYIT: 03 Mart 2018 Cumartesi saat 19:00 da  PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Taksim Şubesinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. 

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu'nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır.

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Sayfa günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmekte.ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU - TAKSİM ŞUBE ve YÖNETİM OFİSİ

Şehit Muhtar Bey Cad. No:19/8 Kat:3 Beyoğlu/İSTANBUL 

(Taksim Meydan'daki Yapı Kredi Bankası'nın yan sokağı) 

Konum linki: https://goo.gl/WJLUi3

KATILIMCILAR:

1 Hediye Genç
2 Berivan hanim
3 Öznur Ustaoğlu
4 Merve Melda Engin 
5 özge çelikdemir
6 Eyüp Zeki Çopuroglu
7 Derya Bagdatli
8 Timur Özen 
9 Bülent Demir
10 Canan Meraloglu
11 Tolga Gökler
12 Özgür Bilgili
13 Elife Filinte
14 Yasin Yanık 
15 Nikolai Copuşçiu
16 Yrysbu Zhumashova
17 Yıldız Altıntaş 
18 Esra Agel
19 İbrahim Celal Saldiraner
20 Barbaros Aktaş 
21 Evren Özten
22 Tolga Ankara
23 Naim Ceylan 
24
25
26
27
28
29
30