Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • İğneada-Dupnisa Mağarası Fotoğraf Gezisi

İğneada-Dupnisa Mağarası Fotoğraf Gezisi

  • ÜCRET: 250.00TL

Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.


İĞNEADA-DUPNİSA MAĞARASI FOTOĞRAF GEZİSİ

21 - 22 Eylül 2019
PhotoPlay olarak düzenlediğimiz fotoğraf gezilerine Dupnisa Mağarası - İğneada - Rezova Köyü Fotoğraf Gezisi  ile devam ediyoruz. 
Bu gezimizde mavinin yeşille buluştuğu eşsiz ormanları, temiz kalmayı başarabilmiş dereleri, Karadeniz'in tüm güzelliklerini yansıtan İğneada'ya gidiyoruz.. Üstelik gezi esnasında PhotoPlay Genel Yayın Yönetmeni Nihat Karadağ'da sizlerle olacak ve fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacak, çekim tekniklerine dair de kısa brifinglerle teknik bilgi verecektir.
 GEZİ PLANI
Aşağıda belirtilen noktalarda buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz.  İğneada turumuzdaki ilk durağımız Dupnisa Mağarası. Burada geçireceğimiz serbest zamanın ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünyanın sayılı longoz ormanlarından biri olan İğneada'da, rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapacak ve hem manzaraya hem de temiz havaya doyacağız. Günün son durağı ise, Beğendik Köyü. Bu köyün tam karşısında ise Yunanistan'a ait olan Rezova Köyü bulunuyor.  Beğendik ve Rezova'nın fotoğraflarını çektikten sonra, İstanbul'a dönüş için yola koyuluyoruz.
Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri:
07:00 Anadolu Yakası E-5 üzerindeki tüm duraklar (Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Göztepe, Bostancı vs) 
07:20 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:45 Mecidiyeköy Trump Towers Önü
08.00 Bakırköy-İncirli (Eski Boyner Önü)
08:20 Beylikdüzü Pelikan AVM önü

1. Gün / 21 Eylül 2019 / Cumartesi

2. Gün / 22 Eylül 2019 / Pazar

 

İĞNEADA HAKKINDA BİLGİ:

İğneada Kırklareli ilçesinin keşfedilmeyi bekleyen doğa harikası. İstanbul’a uzaklığı yaklaşık olarak 250 km. İğneada Yolu dar olsa da, iki yanında uzanan Longoz ormanı manzarası ile görsel bir şölen yapıyor. İğneada’daki Longoz ormanı Avrupa’nın en büyüğü olarak bilinmektedir. Ağaçların kökleri suyun içindedir, gerek barındırdığı değişik bitkiler ve gerekse ev sahipliği yaptığı kuşlar açısından ayrı bir zenginlik sergilemektedir. 
DUPNİSA MAĞARASI HAKKINDA BİLGİ:

Dupnisa’nın en güzel özelliklerinden birisi,Traya Bölgesinin tek turizme açık olan mağarası olması. Yarasaların bulunduğu mağara, oldukça korkutucu bir ortam havasına sahip. Mağara ilk defa 2003 yılında turizme açıldı. Daha önceleri herhangi bir ziyaret gerçekleşmesi imkansızdı. Çünkü içerisinde yürümek ve dolaşmak için platformlar yoktu. Ancak profesyonel dağcılar gezebiliyordu. Daha sonra Turizm bakanlığı tarafından yapılan çalışmalarla, herkesin gezebileceği turistik bir alan olması sağlandı. Platformlarla desteklenen yürüyüş koridorları ve ışıklandırma sistemleri yapıldı. Mağara 2 bin 720 metre derinliğe sahip olsa da, bunun sadece 500 metresi geziliyor. Bu seviyeden aşağıya ancak profesyonel dağcılar inebiliyor.
Yarasaların üreme mekanı olan mağara, 16 türde 33 bin farklı yarasa türüne yuvalık yapıyor. Bu anlamda mağaranın ekosisteme kattığı çok büyük bir özellik var. Fotoğraflar: Anonim


ÜCRET:
Ücret kişi başı xxx TL'dir.

*Bu geziyi satın almanız halinde 5 PARA PUAN kazanacaksınız. 1 Puan=1 TL'dir ve puanlarınızı sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Eğer satın almanızda İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz. 

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: 
Araç içi içecek ikramları.
Fotoğraf Eğitimi ve Danışmanlığı.
Rehberlik Hizmetleri.
Seyahat Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:
Öğlen ve akşam yemekleri. 
ATV turu 60 dakika 100 TL
Fayton Turu - Maksimum 4 kişi ile 40 dakika 100 TL
Ayrıca belirtilmemiş tüm kişisel harcamalar.

 

İPTAL ve İADE:

Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.