Ücretsiz Şehir İçi Fotoğraf Gezileri

Ücretsiz Şehir İçi Fotoğraf Gezileri

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan kursiyelerin, kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.


ATATÜRK ARBORETUM FOTOĞRAF GEZİSİ

Ağaç müzesi olarak bilinen bir botanik bahçeye, Atatürk Arboretumu'na gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de PhotoPlay'den eğitim aldıysanız, çekim gezisine katılmak istediğiniz tarihi seçip, ardından "Etkinliğe Katıl" butonuna basabilir ve geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 11:00'de buluşulup, 13.00-13.30 arası çekim gezisi bitirilmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Atatürk Arboretumu Giriş Kapısı 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/ja5evx5oA4H2

HATIRLATMA: Bu geziye sadece PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan kursiyerlerimiz katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. BALAT FOTOĞRAF GEZİSİ

Bu gezilerden bir tanesini de cumbalı evleriyle meşhur Balat'a yapıyoruz. Eğer siz de PhotoPlay'den eğitim aldıysanız, çekim gezisine katılmak istediğiniz tarihi seçip, ardından "Kayıt Ol" butonuna basabilir ve geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 14:00'de buluşuyoruz. (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Özel Balat Or-ahayim Hastanesi önünde buluşuyoruz. Ayvansaray Cd. No:2, Fatih

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/5dSyefqcrn72

HATIRLATMA: Bu geziye sadece PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan kursiyerlerimiz katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


BEYOĞLU SOKAKLARI FOTOĞRAF GEZİSİ

İstiklal Caddesi üzerindeki ara sokaklara ve Çukurcuma'ya gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de PhotoPlay'den eğitim aldıysanız, çekim gezisine katılmak istediğiniz tarihi seçip, ardından "Etkinliğe Katıl" butonuna basabilir ve geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 14:00'de buluşulup, 2-2.5 saat sürmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.) 

BULUŞMA YERİ: Taksim Meydan'daki Atatürk Anıtı 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/jsizwpY2qMu

HATIRLATMA: Bu geziye sadece PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan kursiyerlerimiz katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. SULTANAHMET FOTOĞRAF GEZİSİ

İstanbul'un tarihi dokusunu en iyi yansıtan Sultanahmet'te gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de PhotoPlay'den eğitim aldıysanız, çekim gezisine katılmak istediğiniz tarihi seçip, ardından "Kayıt Ol" butonuna basabilir ve geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): 14:00'de buluşulup, 2-2.5 saat sürmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Sultanahmet Tramvay Durağı'nın hemen yanında bulunan Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda buluşuyoruz. 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/KbQVo77azES2

HATIRLATMA: Bu geziye sadece PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan kursiyerlerimiz katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

* Bu gezi, PhotoPlay çözüm ortağı Samaha Tori Turizm tarafından düzenlenmektedir. 

** A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204 

İNDİRİM KUPONU KULLANMA ŞARTLARI

 

*İndirim Kuponları, www.photoplay.com.tr üzerinden satışta olan kurs ve geziler için ekstra indirim sağlayan Kupon Kodlarıdır. 

*Bu kupon kodları genellikle mobil uygulamamız üzerinden "Kuponlar" bölümünde yayınlanmaktadır. 

*Katılmak istediğiniz kurs yada gezilere kayıt yaptırırken, sahip olduğunuz İndirim Kuponunu kullanarak ekstra indirim sağlayabilirsiniz.

*İndirim Kuponlarını kullanabilmek için web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir.

*İndirim Kuponunuzu sadece sepette ürünleri görüntülerken kullanabilirsiniz. Sepetten çıktıktan sonra kullanamazsınız.

*Eğer Kupon Kodunuzu kullanamıyorsanız, süresi yada kullanım kontenjanı dolmuş olabilir. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız konu ile alakalı info@photoplay.com.tr adresine mail atınız. Size en kısa sürede geri dönülecektir.  

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*Birden fazla İndirim Kuponu birleştirilemez.

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponları ile Para Puanlar aynı anda kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir. 

*Paket eğitimler satın alınırken İndirim Kuponları kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*www.photoplay.com.tr sitesine üye olan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

 

İNDİRİM KUPONLARINI TAKİP ETMEK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN: 


NOT: Uygulamayı yüklerken, "Bildirim" göndermemize onay vermeyi unutmayın.
 
ANDROİD için: https://goo.gl/Fc7r6q
 

İLETİŞİM & SORULARINIZ İÇİN:
Sorularınız için 0850 346 56 81 – 0555 001 36 86 numaralı telefonu arayabilir ya da info@photoplay.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

PARA PUAN KULLANIM ŞARTLARI

 

*Para Puan, www.photoplay.com.tr üzerinden verdiğiniz siparişlerde kazandığınız Ödül Puanlardır.

*Katılmak istediğiniz kurs yada gezilere kayıt yaptırırken, sahip olduğunuz Para Puan kadar bire bir TL karşılığı indirim sağlayabilirsiniz.

*Para Puanlarınızı kullanabilmek için öncelikle web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. 

*Para Puanlarınızı sadece sepette ürünleri görüntülerken kullanabilirsiniz. Sepetten çıktıktan sonra kullanamazsınız.

*Ne kadar Para Puan'a sahip olduğunuzu, siteye giriş yaptıktan sonra profilinizde yer alan "Ödül Puanlarım" sekmesinden görebilirsiniz. 

*Eğer satın alma işlemi yaptığınız her hangi bir siparişin para puanları hesabınıza yüklenmemişse, konu ile alakalı info@photoplay.com.tr adresine mail atınız. Size en kısa sürede geri dönülecektir.  

*Para Puan kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponları ile Para Puanlar aynı anda kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*Paket eğitimler satın alınırken İndirim Kuponları kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*Para Puanlarınızı her yıl 31 Aralık saat 23.59'a kadar kullanmanız gerekmektedir. Para Puanlar her yıl 01 Ocak saat 00.00'da otomatik olarak sıfırlanır.  

*www.photoplay.com.tr sitesine üye olan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

  • Gösterim: 3443
  • Stok Durumu: 93
  • Ücretsiz Etkinlik
  • Seçenekler:

Etiketler: Ücretsiz Şehir İçi Fotoğraf Gezileri

0850 441 40 45 - Hemen Ara! 0850 441 40 45 - Soru Sor