Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Tuz Gölü'nde Dans ve Beypazarı-Göynük Fotoğraf Gezisi (11-12 Mayıs 2019)

Tuz Gölü'nde Dans ve Beypazarı-Göynük Fotoğraf Gezisi (11-12 Mayıs 2019)

%33 İndirim
  • 900.00TL
  • 600.00TL
58 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.


TUZ GÖLÜ'NDE DANS VE

BEYPAZARI-GÖYNÜK

FOTOĞRAF GEZİSİ


Birbirinden güzel fotoğraflar için, 2 profesyonel dansçı ile Tuz Gölü'ne gidiyoruz...

Portfolyonuza koyacağınız eşsiz fotoğraflar için bu geziyi kaçırmayın...
İlk gün Tuz Gölü'nde gün doğumu ve gün batımı esnasında profesyonel dansçılarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız ve harika fotoğraflarınız olacak.  Ayrıca öğlen saatlerinde Ihlara Vadisi'nde doğa ile iç içe bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. İkinci gün ise İstanbul'a dönüş yolunda Osmanlı mimarisi ile ünlü Beypazarı ve Göynük'e uğrayacağız. 

Daha önceki gezimiz esnasında çekilen videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

ÖZET:
2 günlük seyehat, 11 farklı lokasyon, 1666 km yol, 1 gece otel konaklaması, özel fotoğraf kurguları, iyi fotoğraflar için ipuçları, eşsiz doğa manzaraları, dağlar, yansımalar, insan portreleri, kanyon, dans, yöresel yemekler...
BÖLGE HAKKINDA:
Tuz Gölü: Türkiye'nin tuz ihtiyacının %40'ını karşılayan göl Ankara, Konya ve Aksaray illeri arasında yer almaktadır. Sonbaharın gelmesiyle birlikte artan yağışlar sayesinde göldeki su miktarı artmaktadır.
Ihlara Vadisi: Kapadokya'da bulunan vadi Dünyanın en büyük ikinci kanyonu olarak bilinmektedir. Ilısu ve Selime arasında yer yer 100 metre derinliğe ulaşan vadinin uzunluğu yaklaşık 14 km'dir. Vadi içerisinde kayalara oyulmuş binlerce yıllık fresk kiliseler, şapeller ve çeşitli kültürel zenginlikleri bünyesinde barındırmaktadır.
Beypazarı: Hititlerden günümüze kadar bir ççok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Beypazarı; Selçuklular döneminde önemli ticaret merkezlerinden birisiydi.
Göynük: Bolu'nun güneybatısında yer alan ilçede bulunan çok sayıda tarihi yapı dolayısıyla "Kentsel Sit Alanı" olarak ilan edilmiştir. Eski Türk evlerinin nadide örnekleri bulunmaktadır. Türbeler, hamamlar, camiler, çeşmeler ilçede bulunan tarihi yapılar arasındadır.
GEZİ PROGRAMI:
1. GÜN / 10 Mayıs 2019 / Cuma
Aşağıda belirtilen saatlerde, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış aracımıza binerek Kastamonu’ya doğru hareket ediyoruz.
22.00 İncirli / Doğtaş Önü
22.10 Cevizlibağ / E5 Otobüs Durağı
22.30 Mecidiyeköy Meydan / Mado Önü
23.00 Kadıköy / Evlendirme Dairesi Önü
23.10 E-5 Üzerindeki diğer duraklar (Köprüler)

2. GÜN / 11 Mayıs 2019 / Cumartesi
07.00 Tuz Gölü'ne varış ve 1 saat serbest zaman
08.00 Kahvaltı
09.00 Ihlara Vadisi'ne hareket (130 km, 2 saat)
11.00 Ihlara Vadisi'ne varış ve 3 saat serbest zaman
14.00 Belisırma Öğle yemeği
15.00 Tuz Gölü'ne hareket (151 km, 2,5 saat)
17.30 Tuz Gölü'ne varış ve 2 saat serbest zaman
19.30 Ankara'daki otele hareket (141 km, 1.5 saat)
21.00 Otele varış ve Akşam yemeği

3. GÜN / 12 Mayıs 2019 / Pazar
08.00 Kahvaltı
09.00 Beypazarı'na hareket (324 km, 4 saat)
13.00 Beypazarı'na varış ve öğle yemeği
15.00 Göynük'e hareket (131 km, 2 saat)
17.00 Göynük'e varış ve 1 saat serbest zaman
18.00 İstanbul'a hareket
22.00 İstanbul'a varış
TARİH:
İstanbul'dan hareket: 10 Mayıs 2019 / Cuma / Saat 22:00
İstanbul'a dönüş: 12 Mayıs 2019 / Pazar / Saat 22.00
GÜZERGAH:
İstanbul > Tuz Gölü > Ihlara Vadisi > Tuz Gölü > Beypazarı > Halk Evi > Kültür Evi > Belediye Binası > Göynük > Zafer Kulesi > Gazi Süleyman Paşa Cami > Akşemsettin Türbesi > İstanbul
TOPLAM YOL:
1666 km
HARİTA:
Google Maps Eklenecek
KATILIMCI SAYISI:
En fazla 17
DENEYİM / ZORLUK:
Bu gezi, orta seviyede yürüme içermektedir. Başlangıç, amatör, meraklı, profesyonel ve yarı profesyonel fotoğrafçılar; DSLR, aynasız, kompakt, GoPro veya iPhone kameralar ile geziye katılabilirler. Fotoğrafçı olmayanlar da gezilerimize katılabilir, ancak fotoğrafçılar için düzenlenen bir gezi olduğundan, bizlere ayak uydurmalarını rica ediyoruz.
FOTOĞRAF EĞİTMENİ:
Nihat Karadağ
ÖNERİLEN EKİPMAN:
Manzara ve sokak fotoğrafları için: Geniş açı objektif ve Polarize filtre
Portreler için: 50mm ve 85mm objektifler
ÖNERİLEN GİYSİ:
Hava şartları belirtilenden daha soğuk yada sıcak olabilir. Karasal iklim olduğu için, soğuğa dayanıklı mont-kaban, polar giysiler, eldiven, şapka ve bot seçmenizi tavsiye ederiz.
GÜN DOĞUMU:
İmsak 05:47 / Güneş 06:15
GÜN BATIMI:
Akşam 19:24
HAVA DURUMU:
10 Mayıs Cuma / Bulutlu ve güneşli / 13° 7°
11 Mayıs Cumartesi / Yağmurlu / 12° 3°
12 Mayıs Pazar / Yağmurlu / 13° 0°
KONAKLAMA:
1 Gece / Ağaçlı Otel / www.agacliotel.com
ARAÇ BİLGİSİ:
Bu gezi, 2013 model Mercedes Tourismo araç ile yapılacaktır. Araçta internet, koltuk arkası LCD TV ve makinelerimizi şarj etmek için 220 volt priz bulunmaktadır.
SORULARINIZ İÇİN:
WhatsApp Destek Hattı: 0555 001 36 86

TIKLA > SOR > CEVAPLAYALIM

ÜCRET:
2 kişilik odada konaklamalı, kişi başı katılım ücreti 600 TL’dir.
Tek kişilik oda farkı 100 TL'dir.
ÖDEME:
Kredi kartı / EFT
(Gezi günü elden ödeme alınmamaktadır.)
PARA PUAN:
Bu geziyi satın almanız halinde 30 TL değerinde PARA PUAN kazanacaksınız. Puanlarınızı sonraki gezilerde indirim olarak kullanabilirsiniz. Eğer satın almanızda İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle sayfada yer alan İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR:
İstanbul Hareketli Gidiş-Dönüş Ulaşım
Araç İçi Sıcak-Soğuk İçecek İkramları
Pazar Günü otelde alınan Sabah Kahvaltısı
1 Gece Otel Konaklaması (Cumartesi Gecesi)
Fotoğraf Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri
Rehberlik Hizmetleri.
Seyahat Sigortası
Otopark Ücretleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:
Tüm öğlen ve akşam yemekleri. (Cumartesi-Pazar)
Tuz Gölü’ne vardığımız gün ki sabah kahvaltısı (Cumartesi)
Müze ve ören yeri giriş ücretleri(Müze kartınız varsa yanınızda bulundurunuz)
Ayrıca belirtilmemiş tüm kişisel harcamalar.
EKSTRA:
PhotoPlay gezilerinde tüm çevre gezileri ve turlar ücrete dahildir. Ayrıca tur yada rehber ücreti istenmemektedir.
İPTAL ve İADE:
Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.
TURSAB:
* Bu gezi, PhotoPlay çözüm ortağı Samaha Tori Turizm tarafından düzenlenmektedir.
** A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204
DANSÇILARIMIZ HAKKINDA:
Serkan BOZKURT / Dansçı, Koreograf, Sanat yönetmeni Viyana Devlet Konservatuarı Çağdaş Dans mezunu olup; göç üzerine yazdığı-yönettiği HOFFNUNG (UMUT) adlı dans tiyatrosu projesi ile 2010 yılında Viyana' da Fidelio Gösteri Sanatları Yarışması'nda "Yılın En İyi Sanat Eseri Ödülü"nü kazanmıştır. 2011 yılında Türkiye’ ye dönen sanatçı, Arada Disiplinlerarası Sanat Festivali’ni başlatmış ve Danshane Dans Stüdyosu’nu açmıştır. Arada Festivali’ nde Sanat Yönetmeni olarak uluslararası birçok sanatçı ile deneyimlerini paylaşırken, Danshane de dans dersleri verip sosyal ve kültürel içerikli projeler yapmaktadır. 2001-2006 yılları arasında Görme Engelliler Dans grubunu kurmuş NTV tarafından yılın İsimsiz Kahramanı seçilmiştir. Şu an göçmen çocuklarla ‘Mucizeler Harikası’ ve zihinsel engelli çocuklarla ENGELSİZSİNİZ Dans Tiyatrosu projelerinin sanat yönetmenliğini ve koreograflığını yürütmektedir. www.aradafest.com www.danshane.org
ÖNEMLİ DUYURU
Bu gezi, fotoğrafa gönül vermiş kişilerin pratik yaparak daha iyi fotoğraflar çekmesi amacıyla düzenlenmektedir. Bu çerçevede gezi esnasında profesyonel dansçılarımızla çektiğiniz fotoğrafları portfolyolarınızda, kendi sosyal medya hesaplarınızda ve üyesi olduğunuz fotoğraf sitelerinde izin almadan paylaşabilirsiniz. Ancak ticari amaçlı kullanımlarda, özel olarak dansçılardan yazılı izin almanız gerekmektedir. Aksi takdirde hukuki yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Çünkü bu geziye model olarak katılan dansçılar, çok cuzi bir ücret karşılığında bu gezide bizlere eşlik etmektedirler.Fotoğraflar: @dts3 / @ehlikeyf02 / @fotosevdiren / @gulhizarslanozturk / @hermankavak / @murat.dogan.5811 / @ruhun.penceresi

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.