Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
 • Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

%75 İndirim
 • 1400.00TL
 • 350.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
34 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Bu fotoğrafçılık kursu; Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçısı olmak isteyenler içindir. Doğum fotoğrafçısı olmak ve hastanelerde çekim yapabilmeniz için bu kursa katılmalısınız. Türkiye'nin En Kapsamlı Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Eğitim İçeriği PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda. Bir bebeğin dünyaya gelişini ölümsüzleştirmek ve bunu mesleğiniz haline getirmek istiyorsanız bu fotoğrafçılık kursu tam size göre. Hamile çekiminden 1. yaş doğum günü çekimlerine kadar doğum ile ilgili tüm süreci öğreneceksiniz. Bu kurs sonunda, artık hastanelerde fotoğraf çekebileceksiniz. Ayrıca pratik yapmak isteyenler için, Uygulamalı Doğum Fotoğrafçılığı Kursu ve Uygulamalı Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu'muz da bulunuyor. **Doğum Fotoğrafçılığı Kursu’na katılacak olan kursiyerlerimizin, Temel Fotoğraf bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Kurs esnasında temel fotoğraf bilgisi anlatılmayacaktır.

 • ✔ Kısa süreliğine 1400TL yerine 350TL
 • ✔ En iyi fiyat garantisi
 • ✔ Toplam 1 gün / 6 saatlik eğitim
 • ✔ Maksimum 10 kişilik sınıf
 • ✔ Albüm baskısı için yönlendirme
 • ✔ En kapsamlı ders içeriği
 • ✔ PhotoPlay Platinium üyeliği
 • ✔ Şehir dışı gezilerde özel indirim
 • ✔ Yeni makine alacaklara özel indirimler
 • ✔ Makine ve ekipman danışmanlığı
 • ✔ Telefon ve mail desteği
 • ✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası
 • ✔ Kredi kartına taksit imkanı
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu fotoğrafçılık kursu sayesinde; *A'dan Z'ye doğum öncesi ve sonrası ile ilgili her detayı, *Doğum Fotoğrafı türlerini, *Hamile çekimlerini, *Baby Shower, Cinsiyet Belirleme Partileri çekimlerini, *Yenidoğan çekimini, *Yenidoğan bebeğe nasıl poz verdireceğinizi, *Doğumhanede nerede durup, nasıl fotoğraf çekeceğinizi, *Ameliyathane ve Doğumhane hijyen kurallarını, *Hastane ve ailelerle yapılacak anlaşmaları, *Ticari olarak yükümlülüklerinizi, *Çektiğiniz fotoğrafları nasıl işlemeniz gerektiğini, *Nerede nasıl baskı yaptıracağınızı ve ders içeriğinde yer alan konuları öğrenmiş olacaksınız.

KURSUN İŞLEYİŞİ

*Ders, eğitmen ve öğrencilerle sohbet şeklindedir. Eğitmen konu konu anlatacaklarını anlatır, katılımcılar ise akıllarına takılan soruları sorabilirler. Eğitmen, bu soruları da yanıtlayacaktır. *Katılan tüm kursiyerlerimize katılım belgesi verilmektedir.

KURS GÜN SAATLERİ

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu hafta sonu toplam 1 günlük bir eğitimdir. * Eğitim süresi 6 saattir. * Dersler pazar günleri 10:00 - 16.00 saatleri arasında yapılmaktadır. * Aşağıdaki gruplardan katılmak istediğinize kaydınızı yaptırabilirsiniz. 95. Dönem / 06 Aralık 2020 Grubu 96. Dönem / 03 Ocak 2021 Grubu 97. Dönem / 07 Şubat 2021 Grubu 98. Dönem / 07 Mart 2021 Grubu 99. Dönem / 04 Nisan 2021 Grubu 100. Dönem / 02 Mayıs 2021 Grubu 101. Dönem / 06 Haziran 2021 Grubu

KURSUN İÇERİĞİ

1. DERS DOĞUM ÖNCESİ ÇEKİMLER: I-HAMİLE ÇEKİMİ *Hamile çekimleri nedir? *Çekim öncesi hazırlıklar *Hamile çekimi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar *Çekim mekanları *Hamile çekimine uygun kıyafetler *Hamilelere uygun mekan seçimi *Hamilelere poz verdirme *Çekim sırasında kullanılan aksesuarlar nelerdir? II-BABY SHOWER ÇEKİMİ *Baby Shower Partisi nedir? *Parti esnasında detay çekimleri *Anı fotoğrafı çekme III-CİNSİYET BELİRLEME PARTİSİ ÇEKİMLERİ *Cinsiyet Belirleme Partisi nedir? *Cinsiyet Belirleme Partisi ne zaman yapılır? *Parti esnasında detay çekimleri *Anı fotoğrafı çekme *En doğal fotoğraflar nasıl yakalanır? 2.DERS HASTANE ÇEKİMLERİ: I-1.GÜN ÇEKİMLERİ *Doğum hakkında genel bir bilgi *Doğum çeşitleri nelerdir? *Doğum türüne göre süreç yönetimi *Doğum Fotoğrafçılığı nedir? *Ailelerin bizi bulmasını sağlama *Doğum öncesi aile ile iletişim nasıl olmalıdır? *Aile ile konuşulması gereken konular *Aileye sunulması gereken şartlar nelerdir? *Karşılaşılabilecek sıkça sorulan sorular? *Ameliyathane ve Doğumhane'de uyulması gereken kurallar *Steril alan kuralı *Doğum türüne göre durulması ve durulmaması gereken yerler *Ameliyathane ve Doğumhane'de fotoğraf çekim kuralları ve teknikleri *Doğum anında dikkat edilmesi gerekenler *Doğum videosu çekimi *Örnek doğum videoları gösterimi II-2.GÜN ÇEKİMLERİ *Anne ile bebeğin kavuşma anı *Bebek odası ve ilk emzirme fotoğrafları *Bebek portre fotoğrafları *Detay çekimleri yapma *Aile çekimleri *Doğum Fotoğrafı sözleşmesi *Çok karşılaşılan problemler ve çözüm yöntemleri. *Aile ile anlaşmadan başlayıp hastaneye varılan ana kadar izlenmesi gereken adımlar *Ekipman Bilgisi (Kullanılması önerilen makine, objektif ve diğer yardımcı ekipmanlar) *Uygun fiyata ekipman nereden bulunur? 3.DERS DOĞUM SONRASI ÇEKİMLER: I-YENİDOĞAN ÇEKİMİ *Yenidoğan Bebek Çekimi nedir? *Yenidoğan fotoğrafları ne zaman çekilmelidir? *Yenidoğan çekimi öncesi annenin yapması gereken ön hazırlıklar *Çekim esnasında kullanılan aksesuarlar *Aksesuarların temin edilebileceği yerler II-1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ *1 yaş doğum günü nedir? *Çekim öncesi hazırlıklar *Parti esnasında detay çekimleri *Anı fotoğrafı çekme *Pasta patlatma nedir? *Pasta patlatma nasıl yapılır? *Pasta patlatmada konsept yaratma 4.DERS ÇEKİM SONRASI AŞAMALAR: I-ALBÜM TASARIMI *Bebek albüm çeşitleri *Albüm ebatları nelerdir? *Albüm hazırlama süreçleri *Fotoğrafları albüm için hazırlama *Uygun fiyatlı albüm baskısı alınabilecek yerler II-SATIŞ ve PAZARLAMA *Paket hazırlama süreçleri *Paket içerisine dahil edilecek hususlar *Fiyat belirleme kriterleri *Sosyal medya yönetimi nasıl olmalı? *Sosyal medyada fotoğraf paylaşımı *Fotoğrafları nasıl arşivlemek gerekir? *Kişisel inetrnet sayfası nasıl olmalı? *Broşür, kartvizit ve kullanacağınız logo tasarımları nasıl olmalı? *Uygun fiyatlı tasarımcı ve hosting firmaları

EĞİTMENLER

Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu eğitmenliğini; Esmer Duygu Günbay yapmaktadır. Kendisi hakkındaki ayrıntılı bilgiyi, "Eğitmenlerimiz" bölümünden öğrenebilirsiniz.