Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
 • Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

%50 İndirim
 • 1300.00TL
 • 650.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
62 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Bu fotoğrafçılık kursu sayesinde 2 gününüzü ayırarak, fotoğrafçılığa hızlı bir giriş yapın… Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu, Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu ile aynı içeriğe sahip olup, iş yoğunluğundan dolayı fotoğrafçılık kursuna 5 hafta zaman ayıramayanlar için tasarlanmış, toplamda 2 gün süren yoğun bir eğitim programıdır. Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu sayesinde, temel fotoğraf bilgilerini öğrenmekle kalmayacak, fotoğraf makinenizin manuel ayarlarını keşfederek, fotoğrafın büyülü dünyasına giriş yapacaksınız. Teorik eğitimin ardından 8 farklı lokasyondaki ücretsiz şehir içi fotoğraf gezilerine ücretsiz katılma hakkı elde edeceksiniz.

 • ✔ Kısa süreliğine 1300TL yerine 650TL
 • ✔ 1 Hafta sonu / Cumartesi-Pazar
 • ✔ 2 günlük teorik eğitim
 • ✔ Maksimum 10 kişilik sınıf
 • ✔ 8 şehir içi çekim gezisi (HEDİYE)
 • ✔ A’dan Z’ye makine tanıtımı
 • ✔ Başarı sertifikası
 • ✔ Sıcak ve samimi ortam
 • ✔ Sınırsız kurs tekrarı
 • ✔ Kaçırdığınız dersler için telafi imkanı
 • ✔ Şehir içi gezilere sınırsız katılım hakkı
 • ✔ Sorularınız için telefon ve whatsapp desteği
 • ✔ Kredi kartına taksit imkanı
 • ✔ 14 gün para iade garantisi
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu fotoğrafçılık kursunu bitirdiğinizde; * Fotoğraf makinenizi baştan sona tanıyacak, * Tamamen manuel kullanabilecek, * Detaylı bir fotoğraf eğitimi alacak, * Bol bol pratik yapacak, * Hangi düğmenin ne işe yaradığını öğrenmiş olacaksınız. * Daha iyi fotoğraflar için, kompozisyon kurallarını da öğreneceksiniz.

KURSUN İŞLEYİŞİ

Projeksiyon eşliğinde örnek fotoğraflarla ders işlenirken, anlatılan konuları makineniz üzerinde nasıl uygulayacağınızı gösteriyoruz. Eğitim seminerlerinden sonra takıldığınız konularda eğitmenlerimizden yardım talebinde bulunabilecek, sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Ayrıca zaman zaman fotoğraflarınızı getirip değerlendirmemizi isteyebileceksiniz.

KURS GÜN SAATLERİ

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu, 1 hafta toplamda 2 gün, Cumartesi ve pazar günleri saat 10.00-17.00 arasında toplam 5 ders şeklinde gerçekleştirilir. 13.00-13.30 arası yemek molası verilecektir. Bu kursumuza katılanlar, uygulama pratikleri için dış mekanda çekim gezisine katılma hakkı elde edeceklerdir. Dış mekan çekim gezisi, her hafta farklı bir lokasyonda yapılmaktadır. Lokasyonlar; Karaköy, Süleymaniye, Eminönü, Rumeli Feneri, Sultanahmet, Balat, Atatürk Arboretumu ve Beyoğlu Sokaklarıdır. İsteyen öğrenci, istediği lokasyondaki çekim gezisine ücretsiz kayıt yaptırabilir. Eğer isterse hepsine de katılabilir. Çekim gezileri yalnızca cumartesi ve pazar günleri yapılmaktadır. Çekmiş olduğunuz fotoğraflar da, gezi esnasında eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. * Uygulama Çekim Gezisi tarihleri ve detayları için TIKLAYIN 36. Dönem / AĞUSTOS 2020 GRUBU 29 Ağustos 2020 Cumartesi günü başlangıç. Ders Günleri: 29-30 Ağustos 2020 37. Dönem / EYLÜL 2020 GRUBU 26 Eylül 2020 Cumartesi günü başlangıç. Ders Günleri: 26-27 Eylül 2020 38. Dönem / EKİM 2020 GRUBU 24 Ekim 2020 Cumartesi günü başlangıç. Ders Günleri: 24-25 Ekim 2020 39. Dönem / KASIM 2020 GRUBU 28 Kasım 2020 Cumartesi günü başlangıç. Ders Günleri: 28-29 Kasım 2020 40. Dönem / ARALIK 2020 GRUBU 27 Aralık 2020 Cumartesi günü başlangıç. Ders Günleri: 26-27 Aralık 2020

KURSUN İÇERİĞİ

1. DERS: *Fotoğrafın Kısa Tarihçesi *Fotoğrafın oluşum süreci - Etkenler (Fotoğrafın mantığı) *Obtüratör(Örtücü Hızı)/Enstantane *Tv-S Modu 2. DERS: *Diyafram *ISO/ASA *Net Alan Derinliği *Pozometre *Eşdeğerlilik Yasası, *Av-A Modu 3. DERS: *Tüm marka ve modeldeki her makine üzerindeki tüm düğmelerin ne işe yaradığı ve nasıl ayarlanacağı. *Modlar: P, Tv-S, Av-A, M, B, *+/- pozlama, *Netleme noktaları, *Işık ölçüm modu, *Pozlandırma, *Focus modu, *Drive modu, *White balance - Işık bilgisi, *Fotoğraf kalitesi, *Fotoğraf Stili, *Manuel netleme, *Flaş kullanımı, *Flaş gücünü değiştirme, *Poz kitleme, *Dosya Formatları *Raw ve Jpeg farkları ve kullanımı 4. DERS: *Yardımcı Ekipmanlar *Fotoğraf Makinesi Türleri *Sensör, *Sensör boyutunun önemi ve etkileri *Objektifler, (Objektifin yapısı ve tasarımı, normal objektifler, geniş açılı objektifler, tele objektifler, balık gözü objektifler, zoom objektifler, makro objektifler vs…) *Çarpan etkisi, *Filtreler ve kullanım alanları. 5. DERS: *İyi fotoğrafın kuralları, *Estetik bilgisi ve fotoğrafta kompozisyon (Biçimsel kompozisyon tipleri, net alan derinliği, ufuk çizgisi, altın kesim, ritim, doku, perspektif, fon, görmek, bakış ve gidiş boşlukları, uygun an vs…) *Fotoğrafçılık Türleri (Gece, Mimari, Makro, Portre, Doğa)

EĞİTMENLER

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu eğitimleri; Nihat Karadağ, İsmail Kanto, Tolga Subaşı tarafından verilmektedir.