TÜRKİYE'NİN
  • EN İYİ
  • EN BÜYÜK
  • EN ÇOK GEZEN
  • EN ÇOK TERCİH EDİLEN
  • EN FAZLA TAKİP EDİLEN
  • 1 NUMARALI

FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PHOTOPLAY
Fotoğrafçılık Kursu Nerede? Bakırköy - Beyoğlu - Mecidiyeköy - Kadıköy - Şişli - Taksim - Ankara - Bursa

GÜNCEL DUYURULAR: Düğün Fotoğrafçılığı Kursu yakında başlıyor... Küba'yı fotoğraflamaya hazır mısın?.. Geziler bölümünden yakın tarihte olacak gezilerimize göz atmayı unutmayın! En yeni şubemiz Bakırköy'de açıldı... Ücretsiz Etkinlik: "Dilek Uyar ile Fotoğrafa Dair Söyleşisi"ni kaçırmayın...

10. YILIMIZA ÖZEL
FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
%50
İNDİRİMDE
10. Yıla Özel İndirimli Fotoğrafçılık Kursu

Kampanyanın bitmesine Kaldı

İKİSİ BİR ARADA KAMPANYA
Yeni başlayanlar için "Temel ve ileri Fotoğrafçılık Kursu" ile 1 yıl boyunca istediğiniz zaman başlayabileceğiniz "Uygulamalı Çekim Teknikleri Atölyesi", sadece 650 TL

İNDİRİM KODUNUZ: "UYG155"

EN İYİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU NEDEN PHOTOPLAY?
Rakamlara dayanarak "En İyi Fotoğrafçılık Kursu" olduğumuzu söylüyoruz. Peki ya diğerleri?

10 yılda 9164 kişiye fotoğraf eğitimi vererek, "En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

%98 kursiyer memnuniyeti ile "En İyi Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

Bizi 5-10 kişi değil, tam 812 kişi değerlendirdi ve 5 üzerinden 4.9 puan aldık. Böylece sosyal medyada "En Fazla Tavsiye Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk. Kursiyerlerimizin yorumlarını okumak için tıklayın: FACEBOOK - GOOGLE - FOURSUQARE

100'den fazla fotoğraf gezisi ile 120 şehir, 283 lokasyonu fotoğrafladık... Bu da bizi "En Çok Gezen Fotoğrafçılık Kursu" yaptı.

117.500 takipçi ile sosyal medyada "En Fazla Takip Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

Youtube ve Facebook’da yayınladığımız videolar, 1.000.000’dan fazla izlendi... Videolarımız sayesinde, kurs merkezimizin olmadığı yerlerde bile binlerce fotoğrafçının gelişimine katkı sağladık ve Türkiye genelinde tanınır olduk.

ÖĞRENCİLERİMİZİ SEVİYORUZ
Bugüne kadar 217 kişiye ücretsiz fotoğrafçılık kursu, 137 kişiye ücretsiz fotoğraf gezisi hediye ettik. Ayrıca tüm öğrencilerimize toplamda 39.823 TL değerinde Para Puan dağıttık. Bu Para Puanlarla, öğrencilerimiz yeni kurs ve gezilere indirimli olarak katıldılar.
HER HAFTA FOTOĞRAF GEZİSİ
Şehir içi, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerimizi görmek için TIKLAYIN

En Çok Gezen Fotoğrafçılık Kursu

PARİS GEZİSİ KAZANIN

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan eğitim alın, Paris Fotoğraf Gezisi kazanma şansı yakalayın...
Ayrıntılar için TIKLAYIN...

SINIRSIZ KURS TEKRARI
Eğer herhangi bir sebeple yeniden kursa gelmek isterseniz, tamamen "ÜCRETSİZ" bir şekilde en baştan itibaren kurs tekrarına katılabilirsiniz.
TELAFİ DERSİ İMKANI
İş yoğunluğunuz nedeniyle kaçırdığınız dersler olursa, diğer gruplarla telafi derslerine girebilirsiniz.
İNDİRİMLİ EKİPMAN TEMİNİ
Kursiyerlerimize, makine ve ekipman üreticisi firmalardan indirim sağlıyoruz.
Fotoğraf Fırsatı sitemize bir göz atın...
EKİPMAN ve KARİYER DANIŞMANLIĞI
Hangi makineyi alacağınızdan, hangi kursları almanız gerektiğine kadar, detaylı bir şekilde ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.
KURSİYER DESTEK HATTI
Kurstan sonra dahi eğitmenlerimize istediğiniz zaman ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Her Türlü Sorunuz İçin WhatsApp Numaramız: +90 555 001 36 86
TAKİP EDİN, İNDİRİM KAZANIN
Türkiye'nin ilk ve tek fotoğrafçılık kursu mobil uygulaması ile; hem gezi, kurs ve etkinliklerimizden haberdar olursunuz, hem de İNDİRİM fırsatlarını kaçırmazsınız.
KURSİYERLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
Kursiyerlerimizin fotoğraflarını @fotografcilikkursu instagram hesabımızda yayınlıyoruz.

7/24 ONLİNE KURS KAYDI
Katılmak istediğiniz fotoğrafçılık kursuna, istediğiniz zaman 7 gün 24 saat kayıt yaptırabilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLERİMİZ

Sadece fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin katılabildiği, her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde düzenlediğimiz şehir içi fotoğraf gezilerimize ücretsiz katılabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda sıcak ve samimi bir ortam sizi bekliyor. Eğitimler esnasında hocalarınızla öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok, arkadaşlarınızla sohbet ediyormuşçasına eğitim alacaksınız.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda aldığınız tüm fotoğrafçılık kurslarında 14 gün para iade garantisi bulunuyor.

Fotoğrafçılık kursu ders içerikleri, diğer fotoğrafçılık kursu veren kurumlardan daha kapsamlı olması.

Fotoğrafçılık kursu eğitimlerimizi diğer kurumlarla karşılaştırın. Aynı eğitimi diğer kurumlarda daha düşük fiyatla bulursanız, tüm kurslarımıza ücretsiz katılabilirsiniz.(Ders içeriği, uygulama düzeyi, eğitmen deneyimi vs...)

Fotoğrafçılık Kursu eğitmenlerimiz, Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinde fotoğrafçılık üzerine eğitim almış, yüksek lisans yapmış ve öğretim görevlisi olan profesyonel fotoğrafçılardan oluşuyor.

Sınıf mevcuduun en fazla 10 kişi olduğu gruplarla fotoğrafçılık kursu almanız, sizlerle daha fazla ilgilenmemizi ve daha iyi eğitim almanızı sağlıyor.

Her hafta alanında uzman isimlerle düzenlediğimiz şehir içi etkinliklerimize ücretsiz katılabiliyorsunuz.

Fotoğrafçılık kurslarımıza katılan herkes, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu tarafından verilen Başarı ve Eğitim Sertifikası'nı almaya hak kazanıyor.

Tüm kurs, gezi ve söyleşiler, “Etkinlik Takvimi”nde sizi bekliyor. Kaçırdığınız dersleri Takvim’den bularak, istediğiniz grupla telafi dersine katılabilirsiniz. Görmek için TIKLAYIN...

FOTOĞRAFÇILIK KURSLARIMIZ
Amatörden profesyonele 40’dan fazla fotoğrafçılık kursu sizi bekliyor
YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
TEMEL ve İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU Fotoğrafa yeni başlayanlar ya da yeni makine alanlar için olan bu fotoğrafçılık kursu kısa süreliğine 365 TL
HIZLANDIRILMIŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU Zaman sizin için değerliyse, sadece 2 gününüzü ayırarak fotoğrafçılığa hızlı bir giriş yapın ve daha iyi kareler çekin.
MAKİNEYİ TANIMA KURSU Makinenizle barışmak ve üzerindeki tüm düğmelerin ne işe yaradığını öğrenmek için bu kursa katılabilirsiniz.
KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU Ders gün ve saatlerini siz belirlemek ister misiniz? 10 saatlik kişiye özel fotoğraf eğitimi sizi bekliyor.
ANNELERE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU Bebeğinizin en güzel anlarını ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bu fotoğrafçılık kursuna katılabilirsiniz.
ÇOCUKLAR İÇİN FOTOĞRAFÇILIK KURSU Çocuğunuzun duygusal ve düşünsel gelişimine, fotoğraf sanatının da katkı sunmasını ister misiniz?
MOBİL FOTOĞRAFÇILIK KURSU Bu kursta öğreneceğiniz yaratıcı fotoğraf teknikleri ile iyi işler üreten bir sokak fotoğrafçısı olabilirsiniz.
INSTAGRAM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Instagram fenomeni İlkin Karacan (@ilkinkaracan) ile instagramın çalışma mantığını öğrenebilirsiniz. 150TL
KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMİ Kurumunuz bünyesindeki fotoğrafçılık kulübünün en doyurucu içeriği, en uygun fiyatla alması için...
İLERİ SEVİYE FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
UYGULAMALI İLERİ TEKNİK ATÖLYE Çekim tekniklerini 4 hafta boyunca şehrinizi gezerek öğrenmek ister misiniz? %50 indirimle 440TL
DAHA İYİ FOTOĞRAF ATÖLYESİ Temel fotoğraf bilgisine sahipsiniz, ancak bir türlü iyi fotoğraf çekemiyorsanız bu eğitim tam size göre.
UYGULAMALI PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Modeller eşliğinde uygulamalı portre fotoğrafları çekmek isterseniz, bu fotoğrafçılık kursu tam size göre.
SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU 5 hafta boyunca, tanınmış sokak fotoğrafçısı Şevket Şahintaş ile İstanbul'u fotoğraflamak ister misiniz? 350TL
SEYAHAT FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Nereye, nasıl gitmeli? Hangi ekipmanları seçmeli? Bir çok ülkeye pek çok kez gitmiş bir fotoğrafçıdan eğitim alın.
PROJE YAPMA ATÖLYESİ FOTOISTANBUL küratörlerinden Hüseyin Yılmaz ile kendinizi ve fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz.
KAVRAMSAL FOTOĞRAF KURSU Fotoğrafın yalnızca rastlantısal olmadığını ve düşünce ile "fotoğraf yapma"yı öğreneceksiniz.
NÜ FOTOĞRAF ATÖLYESİ İnsan bedenine farklı bir açıdan bakmak ve canlı model eşliğinde çekim yapmak için bu atölyeye katılabilirsiniz.
MACRO FOTOĞRAFÇILIK KURSU Makro dünyasına giriş yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs sizin için.
MESLEKİ FOTOĞRAF KURSLARI
DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Doğum fotoğrafçısı olmak istiyorsanız, hastanelerde geçerli sertifika için bu kursa katılmalısınız. 290TL
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ile 10 saat uygulamalı (modelli) eğitim alabilir ve hobinizi işe dönüştürebilirsiniz.
STÜDYO FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Yapay ışık kaynaklarına hükmetmeyi öğrenmek için Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu'na katılabilirsiniz. 300TL
ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Hangi ürünü, hangi ışıkta, nasıl çekmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Işık bilginiz üst seviyeye ulaşacak.
STOK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Ayrıntılar çok yakında yayınlanacak.
YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Özenle hazırlanan yemeklerin profesyonel fotoğraflarını çekmek için bu fotoğrafçılık kursuna katılabilirsiniz.
FOTOĞRAF DÜZENLEME KURSLARI
FOTOĞRAFÇILAR İÇİN PHOTOSHOP KURSU Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu ile fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. %50 indirimle sadece 225TL
İLERİ SEVİYE PHOTOSHOP KURSU Photoshop'ta uzmanlaşmak, hangi fotoğrafa nasıl dokunuşlar yapılması gerektiğini öğrenmek ister misin?
LIGHTROOM KURSU Photoshop'tan korkuyorsanız, daha kolay ve daha basit bir program olan Lightroom ile tanışın. Sadece 225TL
RAW İŞLEME TEKNİKLERİ KURSU Fotoğrafta profesyonelleşmek istiyorsanız, mutlaka RAW çekmeli ve nasıl işleyeceğinizi öğrenmelisiniz. 135TL
RETOUCH KURSU Ayrıntılar çok yakında yayınlanacak.
ALBÜM TASARIMI KURSU Albüm Tasarımı Kursu Çektiğiniz fotoğrafları müşterilerinize albüm ya da kitap olarak sunmak istiyorsanız, bu kursa katılabilirsiniz.
ONLINE FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
ONLINE FOTOĞRAFÇILIK KURSU Dünyanın neresinde olursanız olun, Online Fotoğrafçılık Kursu ile iyi bir fotoğraf eğitimi bir tık uzağınızda. 500TL
ONLINE DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Kurs merkezimize gelmeden de, hastanelerde geçerli "Doğum Fotoğrafçısı" sertifika sahibi olabilirsiniz.
ONLINE FOTOĞRAF İŞLEME EĞİTİMLERİ Photoshop, Lightroom ve RAW İşleme Teknikleri eğitimi, Dünya'nın neresinde olursanız olun, bir tık uzağınızda.
PHOTOGRAPHY COURSES
PHOTOGRAPHY COURSE The details will be published very soon.
HEDİYE KARTI HEDİYE EDİN
HEDİYE KARTI PhotoPlay Hediye Kartı ile sevdiklerinize fotoğrafçılık kursu hediye edin...
BİZİ ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN
Kurslarımızla ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON
+90 850 346 56 81

WHATSAPP
+90 555 001 36 86

E-POSTA
info@photoplay.com.tr

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?
İSTANBUL-ANKARA-BURSA ŞUBELERİMİZ
TAKSİM ŞUBESİ BAKIRKÖY ŞUBESİ KADIKÖY ŞUBESİ ŞİŞLİ ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ BURSA ŞUBESİ
0850 346 56 81 0555 001 36 86 Mesaj Gönder info@photoplay.com.tr Şubelerimiz Canlı Destek