TÜRKİYE'NİN
  • EN İYİ
  • EN ÇOK GEZEN
  • EN ÇOK TERCİH EDİLEN
  • EN FAZLA TAVSİYE EDİLEN
  • 1 NUMARALI

FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PHOTOPLAY
11. YILIMIZA ÖZEL
FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
%50
İNDİRİMDE
11. Yıla Özel İndirimli Fotoğrafçılık Kursu

SON GÜN 30 Eylül 2018

Kampanyanın bitmesine Kaldı

11. YILA ÖZEL İNDİRİMLİ EĞİTİM PAKETLERİ
Yeni başlayanlar için, birbirinden güzel 6 farklı eğitim paketi ile karşınızdayız. 1 yıl boyunca istediğiniz zaman başlayıp-durdurup-devam edebileceğiniz kursları kaçırmayın...

ÜÇÜ BİR ARADA EĞİTİM PAKETİ

Fotoğrafçılığa yeni başlayanların mutlaka alması gereken 3 kurs bu paketin içerisinde...

PROFESYONEL PAKET

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyenlerin alması gereken 4 eğitim bu paketin içinde sizi bekliyor...

PHOTOSHOP PAKETİ

Fotoğraflarınızı daha iyi hale getirmek için, fotoğraflarınızı nasıl işleyeceğinizi A'dan Z'ye öğrenin...

DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI PAKETİ

Doğum fotoğrafçısı olmak isteyenlerin mutlaka alması gereken 4 eğitim bu pakette...

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI PAKETİ

Firmanızın ürünlerini web siteniz ve sosyal medya için profesyonelce fotoğraflamak ister misiniz?

ÖZEL GÜN FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİM PAKETİ

Hobisini mesleğe dönüştürmek isteyenler için eğitim paketi...

EN İYİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU NEDEN PHOTOPLAY?
Rakamlara dayanarak "En İyi Fotoğrafçılık Kursu" olduğumuzu söylüyoruz. Peki ya diğerleri?

11 yılda 10.642 kişiye fotoğraf eğitimi vererek, "En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

%98 kursiyer memnuniyeti ile "En İyi Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

Bizi 5-10 kişi değil, tam 942 kişi değerlendirdi ve 5 üzerinden 4.9 puan aldık. Böylece sosyal medyada "En Fazla Tavsiye Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk. Kursiyerlerimizin yorumlarını okumak için tıklayın: FACEBOOK - GOOGLE - FOURSQUARE

300'den fazla fotoğraf gezisi ile 120 şehir, 283 lokasyonu fotoğrafladık... Bu da bizi "En Çok Gezen Fotoğrafçılık Kursu" yaptı.

117.500 takipçi ile sosyal medyada "En Fazla Takip Edilen Fotoğrafçılık Kursu" olduk.

Youtube ve Facebook’da yayınladığımız videolar, 1.000.000’dan fazla izlendi... Videolarımız sayesinde, kurs merkezimizin olmadığı yerlerde bile binlerce fotoğrafçının gelişimine katkı sağladık ve Türkiye genelinde tanınır olduk.

ÖĞRENCİLERİMİZİ SEVİYORUZ
Bugüne kadar 217 kişiye ücretsiz fotoğrafçılık kursu, 137 kişiye ücretsiz fotoğraf gezisi hediye ettik. Ayrıca tüm öğrencilerimize toplamda 39.823 TL değerinde Para Puan dağıttık. Bu Para Puanlarla, öğrencilerimiz yeni kurs ve gezilere indirimli olarak katıldılar.
HER HAFTA FOTOĞRAF GEZİSİ
Şehir içi, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerimizi görmek için TIKLAYIN

En Çok Gezen Fotoğrafçılık Kursu

PARİS GEZİSİ KAZANIN

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan eğitim alın, Paris Fotoğraf Gezisi kazanma şansı yakalayın...
Ayrıntılar için TIKLAYIN...

SINIRSIZ KURS TEKRARI
Eğer herhangi bir sebeple yeniden kursa gelmek isterseniz, tamamen "ÜCRETSİZ" bir şekilde en baştan itibaren kurs tekrarına katılabilirsiniz.
TELAFİ DERSİ İMKANI
İş yoğunluğunuz nedeniyle kaçırdığınız dersler olursa, diğer gruplarla telafi derslerine girebilirsiniz.
İNDİRİMLİ EKİPMAN TEMİNİ
Kursiyerlerimize, makine ve ekipman üreticisi firmalardan indirim sağlıyoruz.
Fotoğraf Fırsatı sitemize bir göz atın...
EKİPMAN ve KARİYER DANIŞMANLIĞI
Hangi makineyi alacağınızdan, hangi kursları almanız gerektiğine kadar, detaylı bir şekilde ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.
KURSİYER DESTEK HATTI
Kurstan sonra dahi eğitmenlerimize istediğiniz zaman ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Her Türlü Sorunuz İçin WhatsApp Numaramız: +90 555 001 36 86
TAKİP EDİN, İNDİRİM KAZANIN
Türkiye'nin ilk ve tek fotoğrafçılık kursu mobil uygulaması ile; hem gezi, kurs ve etkinliklerimizden haberdar olursunuz, hem de İNDİRİM fırsatlarını kaçırmazsınız.
KURSİYERLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
Kursiyerlerimizin fotoğraflarını @fotografcilikkursu instagram hesabımızda yayınlıyoruz.

7/24 ONLİNE KURS KAYDI
Katılmak istediğiniz fotoğrafçılık kursuna, istediğiniz zaman 7 gün 24 saat kayıt yaptırabilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLERİMİZ

Sadece fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin katılabildiği, her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde düzenlediğimiz şehir içi fotoğraf gezilerimize ücretsiz katılabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda sıcak ve samimi bir ortam sizi bekliyor. Eğitimler esnasında hocalarınızla öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok, arkadaşlarınızla sohbet ediyormuşçasına eğitim alacaksınız.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda aldığınız tüm fotoğrafçılık kurslarında 14 gün para iade garantisi bulunuyor.

Fotoğrafçılık kursu ders içerikleri, diğer fotoğrafçılık kursu veren kurumlardan daha kapsamlı olması.

Fotoğrafçılık kursu eğitimlerimizi diğer kurumlarla karşılaştırın. Aynı eğitimi diğer kurumlarda daha düşük fiyatla bulursanız, tüm kurslarımıza ücretsiz katılabilirsiniz.(Ders içeriği, uygulama düzeyi, eğitmen deneyimi vs...)

Fotoğrafçılık Kursu eğitmenlerimiz, Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinde fotoğrafçılık üzerine eğitim almış, yüksek lisans yapmış ve öğretim görevlisi olan profesyonel fotoğrafçılardan oluşuyor.

Sınıf mevcuduun en fazla 10 kişi olduğu gruplarla fotoğrafçılık kursu almanız, sizlerle daha fazla ilgilenmemizi ve daha iyi eğitim almanızı sağlıyor.

Her hafta alanında uzman isimlerle düzenlediğimiz şehir içi etkinliklerimize ücretsiz katılabiliyorsunuz.

Fotoğrafçılık kurslarımıza katılan herkes, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu tarafından verilen "Başarı ve Eğitim Sertifikası"nı almaya hak kazanıyor.

Tüm kurs, gezi ve söyleşiler, “Etkinlik Takvimi”nde sizi bekliyor. Kaçırdığınız dersleri Takvim’den bularak, istediğiniz grupla telafi dersine katılabilirsiniz. Görmek için TIKLAYIN...

FOTOĞRAFÇILIK KURSLARIMIZ
Amatörden profesyonele 40’dan fazla fotoğrafçılık kursu sizi bekliyor

MEB Sertifikalı Fotoğrafçılık Kurslarımız çok yakında başlıyor... Ayrıntılar için takipte kalın.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
TEMEL ve İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU Fotoğrafa yeni başlayanlar ya da yeni makine alanlar için olan bu fotoğrafçılık kursu kısa süreliğine 490TL
HIZLANDIRILMIŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU Zaman sizin için değerliyse, sadece 2 gününüzü ayırarak fotoğrafçılığa hızlı bir giriş yapın ve daha iyi kareler çekin.
MAKİNEYİ TANIMA KURSU Makinenizle barışmak ve üzerindeki tüm düğmelerin ne işe yaradığını öğrenmek için bu kursa katılabilirsiniz.
KİŞİYE ÖZEL BİREBİR KURSLAR Ders gün ve saatlerini siz belirlemek ister misiniz? 10 saatlik kişiye özel fotoğraf eğitimi sizi bekliyor.
ANNELERE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU Bebeğinizin en güzel anlarını ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bu fotoğrafçılık kursuna katılabilirsiniz.
ÇOCUKLAR İÇİN FOTOĞRAFÇILIK KURSU Çocuğunuzun duygusal ve düşünsel gelişimine, fotoğraf sanatının da katkı sunmasını ister misiniz?
MOBİL FOTOĞRAFÇILIK KURSU Bu kursta öğreneceğiniz yaratıcı fotoğraf teknikleri ile iyi işler üreten bir sokak fotoğrafçısı olabilirsiniz.
INSTAGRAM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Instagram fenomeni İlkin Karacan (@ilkinkaracan) ile instagramın çalışma mantığını öğrenebilirsiniz. 250TL
KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMİ Kurumunuz bünyesindeki fotoğrafçılık kulübünün en doyurucu içeriği, en uygun fiyatla alması için...
İLERİ SEVİYE FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
UYGULAMALI İLERİ TEKNİK ATÖLYE Çekim tekniklerini 4 hafta boyunca şehrinizi gezerek öğrenmek ister misiniz? %50 indirimle 550TL
DAHA İYİ FOTOĞRAF ATÖLYESİ Temel fotoğraf bilgisine sahipsiniz, ancak bir türlü iyi fotoğraf çekemiyorsanız bu eğitim tam size göre.
UYGULAMALI PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Modeller eşliğinde uygulamalı portre fotoğrafları çekmek isterseniz, bu fotoğrafçılık kursu tam size göre.
SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI PROJE ATÖLYESİ Tanınmış sokak fotoğrafçısı Şevket Şahintaş ile İstanbul'u fotoğraflamak ister misiniz? 500TL
SEYAHAT FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Nereye, nasıl gitmeli? Hangi ekipmanları seçmeli? Bir çok ülkeye pek çok kez gitmiş bir fotoğrafçıdan eğitim alın.
PROJE YAPMA ATÖLYESİ FOTOISTANBUL küratörlerinden Hüseyin Yılmaz ile kendinizi ve fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz.
KAVRAMSAL FOTOĞRAF KURSU Fotoğrafın yalnızca rastlantısal olmadığını ve düşünce ile "fotoğraf yapma"yı öğreneceksiniz.
NÜ FOTOĞRAF ATÖLYESİ İnsan bedenine farklı bir açıdan bakmak ve canlı model eşliğinde çekim yapmak için bu atölyeye katılabilirsiniz.
MACRO FOTOĞRAFÇILIK KURSU Makro dünyasına giriş yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs sizin için.
MESLEKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Türkiye'nin En Kapsamlı Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Eğitim İçeriğini alarak doğum fotoğrafçısı olun.
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ile uygulamalı (modelli) eğitim içeriğini alabilir ve hobinizi işe dönüştürebilirsiniz.
STÜDYO FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Yapay ışık kaynaklarına hükmetmeyi öğrenmek için Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu'na katılabilirsiniz. 400TL
ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Hangi ürünü, hangi ışıkta, nasıl çekmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Işık bilginiz üst seviyeye ulaşacak.
STOK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Ayrıntılar çok yakında yayınlanacak.
YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Özenle hazırlanan yemeklerin profesyonel fotoğraflarını çekmek için bu fotoğrafçılık kursuna katılabilirsiniz.
FOTOĞRAF DÜZENLEME KURSLARI
FOTOĞRAFÇILAR İÇİN PHOTOSHOP KURSU Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu ile fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. %50 indirimle sadece 325TL
İLERİ SEVİYE PHOTOSHOP KURSU Photoshop'ta uzmanlaşmak, hangi fotoğrafa nasıl dokunuşlar yapılması gerektiğini öğrenmek ister misin?
LIGHTROOM KURSU Photoshop'tan korkuyorsanız, daha kolay ve daha basit bir program olan Lightroom ile tanışın. Sadece 325TL
RAW İŞLEME TEKNİKLERİ KURSU Fotoğrafta profesyonelleşmek istiyorsanız, mutlaka RAW çekmeli ve nasıl işleyeceğinizi öğrenmelisiniz. 200TL
RETOUCH KURSU Çektiğiniz portre fotoğrafları daha profesyonel bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız bu kursu kaçırmayın.
ALBÜM TASARIMI KURSU Albüm Tasarımı Kursu Çektiğiniz fotoğrafları müşterilerinize albüm ya da kitap olarak sunmak istiyorsanız, bu kursa katılabilirsiniz.
ONLINE FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI
ONLINE FOTOĞRAFÇILIK KURSU Dünyanın neresinde olursanız olun, Online Fotoğrafçılık Kursu ile iyi bir fotoğraf eğitimi bir tık uzağınızda. 650TL
ONLINE DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU Kurs merkezimize gelmeden de, hastanelerde çekim yapabilecek "Doğum Fotoğrafçısı" olabilirsiniz.
ONLINE FOTOĞRAF İŞLEME EĞİTİMLERİ Photoshop, Lightroom ve RAW İşleme Teknikleri eğitimi, Dünya'nın neresinde olursanız olun, bir tık uzağınızda.
PHOTOGRAPHY COURSES
PHOTOGRAPHY COURSE The details will be published very soon.
HEDİYE KARTLARI
HEDİYE KARTI PhotoPlay Hediye Kartı ile sevdiklerinize fotoğrafçılık kursu hediye edin...
BİZİ ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN
Kurslarımızla ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON
+90 850 441 40 45

WHATSAPP
+90 555 001 36 86

E-POSTA
info@photoplay.com.tr

NEREDEYİZ?
İstanbul'un merkezi Mecidiyeköy Meydan'dayız...

ADRES:
Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Mecidiyeköy-ŞİŞLİ/İSTANBUL

KONUM LİNKİ:
https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22

ÇALIŞMA SAATLERİ:
Her Gün: 10:00 - 20:00 arası
Kurslarla ilgili görüşmeye gelmeden önce lütfen randevu alınız.

0850 441 40 45 0555 001 36 86 Mesaj Gönder info@photoplay.com.tr Neredeyiz? Canlı Destek