Karadeniz ve Batum Fotoğraf Gezisi

Karadeniz ve Batum Fotoğraf Gezisi

Karadeniz ve Batum Fotoğraf Gezisi

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Web sitemizin ödeme sistemi 256 BİT RAPİD SSL Sertifikası ile korunmaktadır. 


DOĞU KARADENİZ VE GÜRCİSTAN-BATUM FOTOĞRAF GEZİSİ

08 Eylül - 16 Eylül 2018

6 Gece 6 Gün

Gezimiz, 2 gece Batum, 1 gece Fırtına Vadisi ve 2 gece Giresun konaklamalıdır...

 Sinop-Samsun-Ordu-Fatsa-Giresun-Trabzon-Maçka-Sümela Manastırı-Çamlıhemşin-Zil Kale-Kaçkar Dağları-Ayder Yaylası-Hopa-Gürcistan-Batum

 Karadeniz ve Batum’u fotoğraf karelerine sığdıramayacaksınız! PhotoPlay olarak doğanın ve yeşilliğin merkezi olan Karadeniz’e ve Batum’a gidiyoruz. Üstelik fotoğrafla ilgili tüm sorularınız, gezi esnasında PhotoPlay Genel Yayın Yönetmeni Nihat Karadağ tarafından cevaplandırılacak, çekim tekniklerine dair de kısa brifinglerle teknik bilgi verilecektir. Gezi süresince çektiğiniz fotoğrafları da, eğitmenlerimiz değerlendirecek.

Sinop, Samsun, Giresun, Ordu, Trabzon, Rize ve Hopa’yı fotoğrafladıktan sonra Gürcistan sınırını geçip Batum’a gidiyoruz.

 

NOT: Pasaportu olmayanlarda Gürcistan sınırını, üzerinde TC Kimlik No yazılı Nüfus Cüzdanlarıyla geçebilirler. (Nüfus Cüzdanlarının yıpranmamış olması gerekmektedir.) 

 Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Karadeniz ve Batum Fotoğraf Gezimizden kısa bir görüntüyü yukarıda izleyebilirsiniz. 

 

GEZİ PROGRAMI

 

1. GÜN: 28 Temmuz Cuma’yı 29 Temmuz Cumartesi’ye bağlayan gece yola çıkıyoruz.

22.00 – İncirli – Doğtaş Önü (Ömür plaza karşısı)

22.30 – Mecidiyeköy – Teknosa Önü

23.00 – Kadıköy – Evlendirme Dairesi Önü

 

 

2. GÜN – 29 Temmuz 2017 Cumartesi: Samsun, Ordu

28 Temmuz Cuma akşamı yukarıda belirtilen saatlerde otobüsümüzle hareket ettikten sonra 29 Temmuz Cumartesi sabahı Samsun’a ulaşmış oluyoruz ve kahvaltımızı yapıyoruz. Samsun'da Bandırma Vapuru, Atatürk Müzesi ve Etnografya Müzesini gezdikten sonra, öğlen Bafra pidesi yemek için mola veriyoruz. Öğlen yemeğinin ardından Ordu’ya doğru harekete geçiyoruz. Yol üzerinde Fatsa’da, Bolaman Kalesi’nde çay molası veriyoruz.

Ordu’ya ulaştıktan sonra Ordu Merkezi fotoğraflıyor ve geziyoruz. Buradan sonra da gün batımı için Ordu şehrini tepeden gören Boztepe mevkine teleferik ile çıkıyoruz. Burada eşsiz şehir manzarasını ve gece fotoğraflarını çektikten sonra Giresun’a geçerek kalacağımız otelimize varıp, odalarımıza yerleşiyoruz. 

 

3. GÜN – 30 Temmuz 2017 – Pazar: Giresun, Trabzon

 Sabah erken saatlerde otelde kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılarak Giresun Kalesi’ni fotoğraflamaya gidiyoruz ve burada verdiğimiz kısa bir moladan sonra Trabzon’a geçerek, Maçka üzerinden Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Ancak Sümela Manastırı restorasyon çalışmaları nedeniyle kapalı. Bu nedenle içine giremeyeceğiz, ancak dışarıdan manastırı fotoğraflayıp, hatıra fotoğrafı çekineceğiz. Öğlen yemeğinden  sonra ise Uzungöl’e doğru hareket ediyoruz. Burada verdiğimiz serbest zamanın ardından Rize'deki Fırtına Vadisi'nde bulunan otelimize geçip dinleniyoruz.  


 


4. GÜN – 31 Temmuz 2017 – Pazartesi: Rize

Sabahın erken saatlerinde uyanıp, henüz gün yeni yeni ışırken Ayder Yaylası'na gidip fotoğraflıyoruz. Ardından kahvaltı için otelimize dönüyoruz. Daha sonra ise Fırtına Vadisi üzerinde sık sık mola verip, hem fotoğraf çekiyor, hem de mis gibi kokusu ve derenin şırıltısıyla doğa ile iç içe saatler geçiriyoruz. Fırtına Vadisi’nde bulunan Çamlıhemşin, Zil Kale, Kaçkar Dağları Milli Parkı’nda bulunan Palovit Şelalesini fotoğraflayacağız. Öğleden sonra özel araç kiralayıp, Pokut ve Sal yaylasına gideceğiz. Ardından Batum'daki otelimize doğru hareket ediyoruz. 

 

5. GÜN – 01 Ağustos 2017 – Salı: Batum

Sabah erken saatlerde kahvaltımızı Batum merkezde bulunan otelimizde alıyoruz. Ardından şehir merkeze giderek burada dolaşıyoruz daha sonra Batum da bulunan Dünya’nın en büyük Botanik Bahçesini ziyaret ediyoruz. Botanik Bahçesini gezdikten sonra Batum şehir merkezine geri döneceğiz, ışık ve su gösterilerinin yapılmış olduğu kent meydanını ve şehrin gece fotoğraflarını çekiyoruz. Batum’un gece fotoğraflarını çektikten sonra, odalarımıza geri dönüyoruz.  

  6. GÜN – 02 Ağustos 2017 – Çarşamba: Artvin-Borçka-Karagöl

 Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından Karagöl’e gidiyoruz. Doğa ile baş başa zaman geçirip, eşsiz fotoğraflar çektikten sonra Borçka merkeze geçerek, yemek molası veriyoruz. Bir kaç saat Borçka’yı dolaştıktan sonra, önce Trabzon'a gidip Ganita'da çay-kahve ve yemek molası vereceğiz. Serbest zamanın ardından Giresun'daki otelimizde konaklıyoruz. 

 

7. GÜN: 03 Ağustos 2017 – Perşembe: Sinop – Yörük Köyü

Sabah günün ilk ışıklarıyla yola çıkıp Sinop’a gideceğiz. Burada Sinop kalesi içerisinde bulunan cezaevini gezeceğiz. Öğlen saatlerinde ise Safranbolu'ya çok yakın konumda olan Yörük Köyü'ne doğru doğru yola çıkacağız. Yemek molasından sonra da İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’a varış saatimiz 23.00 civarı olacak. 

 ULAŞIM:

Ulaşım için 19 kişilik Lüks araç olan Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter kullanılacaktır. Araçta TV, Klima, Buzdolabı, Çay-Kahve Makinesi ve Wi-Fi bulunmaktadır.   


FİYAT:

Kişi başı ücret 990 TL’dir. 

*Bu geziyi satın almanız halinde 45 TL PARA PUAN kazanacaksınız. Kazandığınız Para Puanları diğer gezi ve kurslarda kullanabilirsiniz. 

Eğer satın almanızda İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.   

 ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Programda geçen bütün ulaşımlar ve tüm çevre gezileri

Araç İkramları – kek – meyve suyu – kola – fanta vs…

Otellerde konaklama – 5 gece

Tüm Sabah Kahvaltıları – 6 kahvaltı

Zorunlu Seyahat Sigortası

Otopark ücretleri,

Milli Parklara giriş ücretleri,

Gezi sırasında Nihat Karadağ’ın fotoğraf danışmanlığı hizmetleri, fotoğraf eğitimi ve değerlendirmeler.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle ve Akşam Yemekleri ile içecekler

Kişisel harcamalar

Yukarıda belirtilmeyen hizmetler

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze kartı olanlar yanlarına alabilirler)

Gürcistan Sınır Kapısı’ndan geçerken ödenecek yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

 

İPTAL ve İADE:

Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.


KONAKLAYACAĞIMIZ OTELLER:

Giresun da gidiş ve dönüşte Konaklayacağımız Otel:  Giresun Uygulama Oteli
Rize Fırtına Vadisi'nde bulunan Pınar Butik Otel
Batum'da Konaklayacağımız Otel: İstanbul Otel

 


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.   

* Bu gezi, PhotoPlay çözüm ortağı Samaha Tori Turizm tarafından düzenlenmektedir. 

** A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204 

İNDİRİM KUPONU KULLANMA ŞARTLARI

 

*İndirim Kuponları, www.photoplay.com.tr üzerinden satışta olan kurs ve geziler için ekstra indirim sağlayan Kupon Kodlarıdır. 

*Bu kupon kodları genellikle mobil uygulamamız üzerinden "Kuponlar" bölümünde yayınlanmaktadır. 

*Katılmak istediğiniz kurs yada gezilere kayıt yaptırırken, sahip olduğunuz İndirim Kuponunu kullanarak ekstra indirim sağlayabilirsiniz.

*İndirim Kuponlarını kullanabilmek için web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir.

*İndirim Kuponunuzu sadece sepette ürünleri görüntülerken kullanabilirsiniz. Sepetten çıktıktan sonra kullanamazsınız.

*Eğer Kupon Kodunuzu kullanamıyorsanız, süresi yada kullanım kontenjanı dolmuş olabilir. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız konu ile alakalı info@photoplay.com.tr adresine mail atınız. Size en kısa sürede geri dönülecektir.  

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*Birden fazla İndirim Kuponu birleştirilemez.

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponları ile Para Puanlar aynı anda kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir. 

*Paket eğitimler satın alınırken İndirim Kuponları kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*www.photoplay.com.tr sitesine üye olan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

 

İNDİRİM KUPONLARINI TAKİP ETMEK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN: 


NOT: Uygulamayı yüklerken, "Bildirim" göndermemize onay vermeyi unutmayın.
 
ANDROİD için: https://goo.gl/Fc7r6q
 

İLETİŞİM & SORULARINIZ İÇİN:
Sorularınız için 0850 346 56 81 – 0555 001 36 86 numaralı telefonu arayabilir ya da info@photoplay.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

PARA PUAN KULLANIM ŞARTLARI

 

*Para Puan, www.photoplay.com.tr üzerinden verdiğiniz siparişlerde kazandığınız Ödül Puanlardır.

*Katılmak istediğiniz kurs yada gezilere kayıt yaptırırken, sahip olduğunuz Para Puan kadar bire bir TL karşılığı indirim sağlayabilirsiniz.

*Para Puanlarınızı kullanabilmek için öncelikle web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. 

*Para Puanlarınızı sadece sepette ürünleri görüntülerken kullanabilirsiniz. Sepetten çıktıktan sonra kullanamazsınız.

*Ne kadar Para Puan'a sahip olduğunuzu, siteye giriş yaptıktan sonra profilinizde yer alan "Ödül Puanlarım" sekmesinden görebilirsiniz. 

*Eğer satın alma işlemi yaptığınız her hangi bir siparişin para puanları hesabınıza yüklenmemişse, konu ile alakalı info@photoplay.com.tr adresine mail atınız. Size en kısa sürede geri dönülecektir.  

*Para Puan kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponu kullanılarak satın aldığınız kurs ve gezilerden yeni Para Puan kazanamazsınız.

*İndirim Kuponları ile Para Puanlar aynı anda kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*Paket eğitimler satın alınırken İndirim Kuponları kullanılamaz. Eğer kullanıldığı tespit edilirse siparişiniz iptal edilir.

*Para Puanlarınızı her yıl 31 Aralık saat 23.59'a kadar kullanmanız gerekmektedir. Para Puanlar her yıl 01 Ocak saat 00.00'da otomatik olarak sıfırlanır.  

*www.photoplay.com.tr sitesine üye olan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

  • Gösterim: 4994
  • Para Puanı: 50
  • Stok Durumu: Stokta
  • 1,250.00TL
  • Gerekli puan: 990
  • Seçenekler:

Etiketler: Karadeniz, Batum, Fotoğraf Gezisi