Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ömer Serkan Bakır ile Fotoğraf Sunumu ve Söyleşi

Ömer Serkan Bakır ile Fotoğraf Sunumu ve Söyleşi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÖMER SERKAN BAKIR ile

FOTOĞRAF SUNUMU ve SÖYLEŞİ

02 Mart 2019 Cumartesi Saat 18.00

ViewSonic sponsorluğunda düzenlediğimiz fotoğraf söyleşilerine devam ediyoruz...

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, artık Mecidiyeköy'deki yeni mekanımızda gerçekleştiriyoruz.

Uzun zamandır insan fotoğrafları çeken Ömer Serkan Bakır, 2000 yılından beri “Yaşamdan” adlı bir fotoğraf projesi üzerinde çalışıyor. Bu projede dünyanın batısından doğuya geçişi fotoğraflarla anlatıyor. Bakır, insan yaşamları ve portreler üzerine kurgulanan bu çalışmayı hazırlarken yaşadığı ilginç anları, deneyimlerini ve başından geçenleri bu sunumda örneklerle anlatıyor. İnsan fotoğraflarını neden ve nasıl çektiğimiz üzerine bazı sorulara cevap veriyor, iletişim kurma şekillerini ve önerilerini aktarıyor.

Ayrıca sunumunda fotoğrafları düzenlerken renk doğruluğunun önemi ve monitör seçimi konusunda da bilgiler paylaşıyor.KATILIM ve KAYIT:

02 Mart 2019 Cumartesi günü saat 18:00’da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecektir. ( Taşındık : Yeni yerimiz Mecidiyeköy Meydan’da. ) 

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katıl" butonun tıklamanız ve kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Kayıtlarımız başvuru sırasına göre gerçekleştirilecek olup; kontenjanımız 45 kişi ile sınırlıdır. Katılımın 45 kişiyi aşması durumunda etkinliğimiz yeni gün ve saatinde tekrarlanacaktır.


ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU 

Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL

Konum Linki: https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22


Ömer Serkan Bakır Hakkında

1976 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Kontrol Sistemleri Teknolojisi ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nü bitirdi.  1999 yılında Türkiye’de ilk defa yayınlanan dijital fotoğraf dergisi Photo Digital’i yayına hazırladı ve Yayın Yönetmeni oldu. İnternet üzerinden yapılan, ülkemizdeki ilk fotoğraf yarışmasını organize etti. Onlarca fotoğraf yarışması için danışmanlık yaptı. Türkiye’nin değişik şehirlerinde birçok fotoğraf gösterisi gerçekleştirdi, 9 kişisel, 42 karma fotoğraf sergisine katıldı. Üç adet fotoğraf albümü yayınladı. Sempozyum, seminer, panel ve söyleşilerde, seçici kurullarda yer aldı. Ulusal ve uluslar arası fotoğraf yarışmalarında ödüller kazandı. Çeşitli üniversitelerde ve eğitim kurumlarında fotoğraf dersleri verdi. Bilgisayar teknolojileri, dijital fotoğrafçılık, koleksiyonculuk ve gezi konularındaki yazıları çeşitli gazete ve dergilerde yayınlandı. Bilişim Medyası Derneği (BMD) üyesidir. Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde fotoğraf dersleri vermektedir.
  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.