Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • PLUS KART

PLUS KART


Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.


Arkadaşlar merhaba... Uzun zamandır üzerine konuştuğumuz PhotoPlay ve PhotoTravel Müdavimleri için indirim kartını, sadece bugün için (11.11.2019) 500TL'den satışa çıkartıyoruz. Bu kart sayesinde, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ve PhotoTravel Fotoğraf Turları tarafından düzenlenen tüm kurs ve gezilere 31 Aralık 2020 tarihine kadar %11 İNDİRİMLİ katılabileceksiniz. Eğer gezi ve kurslara sürekli katılıyorsanız, bugüne özel bu fırsatı kaçırmayın... "PLUS" kart almak isteyenler bugün saat 23.59'a kadar aşağıdaki linkten satın alabilirler. Kartın kullanımıyla ilgili daha sonra tek tek aranarak bilgilendirileceksiniz.


NİHAT KARADAĞ / PHOTOPLAY KURUCUSU


NOT: Kart, 15.11.2019 tarihi itibariyle kullanıma açılacaktır. Bu tarihten önceki alışverişlerde kullanılamaz.

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.