Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Sinan Bilgenoğlu ile Fotoğraflarla Bangladeş Söyleşisi

Sinan Bilgenoğlu ile Fotoğraflarla Bangladeş Söyleşisi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


FOTOĞRAFLARLA BANGLADEŞ SÖYLEŞİSİ

20 Ocak 2018 Cumartesi Saat 19.00 da

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu söyleşileri artık Taksim şubemizde... 

Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2018 yılında Photoplay Fotoğrafçılık Kursu Taksim şubemizde gerçekleştiriyoruz. 2018 yılının ilk konuğu Habertürk Gazetesi Fotomuhabiri Sinan Kurtuluş Bilgenoğlu.Myanmar hükümeti ile Arakan bölgesinde yaşayan Rohingya müslümanları arasında 25 Ağustos'ta başlayan çatışmalar sivil halkı göçe zorladı. Köyler yakıldı, kaçamayanlar öldürüldü. Resmi olmayan rakamlara göre 480 bin Arakanlı Bangladeş'teki kamplara geçti.
Habertürk Gazetesi Fotomuhabiri Sinan Kurtuluş Bilgenoğlu , Bangladeş'in çeşitli sığınmacı kamplarında yaşadıklarını, fotoğrafları eşliğinde sizlerle paylaşacak.
Bambunun üzerine naylon atarak yapılmış binlerce çatır. Çadırların bir duvarı açık. Çadırın bir köşesi mutfak olarak kullanılıyor. Üç taştan yapılan ocakta çalı çırpı yakılıyor ve bundan dolayı her çadırın içi dumanaltı. Patates, yer elması ve pirinçten oluşan öğünler. Orada yaşananları fotoğraflayan Sinan Bilgenoğlu yaşadıklarını sizlere anlatacak.
Sinan Kurtuluş BİLGENOĞLU :

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji ve Sosyoloji bölümlerini yüksek dereceyle bitiren Sinan Kurtuluş Bilgenoğlu, öğrencilik yıllarında İstanbul Metro Gazetesi’nde başladığı gazeteciliğe mezun olduktan sonra Birgün Gazetesi’nde muhabir olarak devam etti. Çocukluk yıllarından beri fotoğrafla uğraşan Bilgenoğlu 2006 yılından itibaren kariyerine fotomuhabiri olarak devam etme kararı aldı. Associated Press (AP) haber ajansının İstanbul bürosunda fotomuhabiri olarak çalıştı. 2013’ten itibaren Habertürk Gazetesi Haber Merkezi’nde fotomuhabiri görevini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.KATILIM ve KAYIT: 20 Ocak Cumartesi saat 19:00 da  PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Taksim Şubesinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. 

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu'nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır.

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Sayfa günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.
ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU - TAKSİM ŞUBE ve YÖNETİM OFİSİ

Şehit Muhtar Bey Cad. No:19/8 Kat:3 Beyoğlu/İSTANBUL 

(Taksim Meydan'daki Yapı Kredi Bankası'nın yan sokağı) 

Konum linki: https://goo.gl/WJLUi3

KATILIMCILAR:

1 Hediye Genç
2 Sevgi Hanım 
3 Rahmi Çangarli
4 Gülşah Akbal
5 Cem Artun
6 Saadet Oran
7 Yrysbu Zhumashova
8 Yıldız Altıntaş 
9 Cihan bey
10 Merve Melda Engin
11 Evren Bey
12 Ebru Kutlu 
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

   • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.