Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Selnur Okudan ile Fotoğrafa Yolculuk

Selnur Okudan ile Fotoğrafa Yolculuk


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


SELNUR OKUDAN ile ''FOTOĞRAFA YOLCULUK''

02 Mayıs 2018 Çarşamba Saat 19.00 da

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ve ViewSonic'in katkılarıyla fotoğraf söyleşileri artık Taksim şubemizde... 

Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2018 yılında ViewSonic kalitesiyle Photoplay Fotoğrafçılık Kursu Taksim şubemizde gerçekleştiriyoruz. Nisan ayının üçüncü konuğu Selnur OKUDAN. Selnur hanım fotoğraf hakkındaki düşüncelerini şu cümlelerle ifade ediyor.

'' Köşebaşındaki sürprizler; Beklentiyi bıraktığım anda, iyi fotoğrafı kovalamaktan vazgeçtiğim anda,  evrenin benim istediğim fotoğraftan çok daha iyisini , sürprizler şeklinde bana sunduğunu fark ettiğimde fotoğrafın “varılacak nokta” değil , “yolculuk” olduğunu anladım . İşte bu anlayış tüm hayata bakışımı değiştirdi, fotoğraftan daha ne isterim ki... ''selnur OKUDAN:

1975 Manisa Demirci ilçesinde dünyaya gelmişim, ortaöğretimimi Manisa’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenim ve ihtisas için farklı şehirlerde ikamet ettim, O dönemlerde görsel sanatlara ilgim olsa da vakit bulup pratiğe dökmem için uzun zaman geçmesi gerekti. Ortaöğrenim yıllarında yağlıboya resim ile ilgilenme olanağı bulsam da fotoğrafın asıl ifade şeklim olduğunu ileriki yıllarda anladım. 

2007’de eşimin doğum günü hediyesi olarak aldığı ilk SLR makinemle başlayan fotoğraf yolculuğum, gezi fotoğrafçılığı ile başladı. Yıllar içerisinde  gezi fotoğrafçılığına sokağın sürprizlerle dolu hallerini katmaktan da keyif almaya başladım, haliyle komposizyonlarımın çehresi de giderek farklılaştı, mimari ve insan  ögesinin bir arada olduğu daha dinamik sahnelerin arayışı içine girdim.. Ve halen o sahneleri aramaya devam ediyorum.

Tüm maskelerimden soyup beni ben yaptığı için, sürekli düşünen analitik beynimi susturup anda tuttuğu için ve normal zamanlarda yaşayamayacağım pek çok ilginç deneyim yaşattığı için, kazandırdığı onca güzel dost için… ve daha pek çok şey için ona aşığım..
KATILIM ve KAYIT: 02 Mayıs Çarşamba saat 19:00 da  PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Taksim Şubesinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. 

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu'nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır.

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Sayfa günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmekte.
ADRES:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU - TAKSİM ŞUBE ve YÖNETİM OFİSİ

Şehit Muhtar Bey Cad. No:19/8 Kat:3 Beyoğlu/İSTANBUL 

(Taksim Meydan'daki Yapı Kredi Bankası'nın yan sokağı) 

Konum linki: https://goo.gl/WJLUi3
KATILIMCILAR:

1 Hediye Genç
2 Bülent Demir
3 Duygu Sağlık 
4 Şükrü Şekerci 
5 Cihan Akgül 
6 Merve Melda Engin
7 Dilara hanım 
8 Emre Özalkan
9 Fatma Derya Yurtseven
10 Osman bey
11 Pınar hanım 
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.