Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi (10 Mart 2019)

Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi (10 Mart 2019)

ÜCRETSİZ ATATÜRK ARBORETUMU FOTOĞRAF GEZİSİ

10 Mart 2019 Pazar

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

Ağaç müzesi olarak bilinen bir botanik bahçeye, Atatürk Arboretumu'na gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ: 10 Mart 2019 Pazar

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 11:00'de buluşulup, 13.00-13.30 arası çekim gezisi bitirilmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Atatürk Arboretumu Giriş Kapısı 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/ja5evx5oA4H2

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan ve almayan herkes gezimize katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Gösterim: 261
  • Stok Durumu: 30
  • Ücretsiz Etkinlik

Etiketler: Ücretsiz, Atatürk Arboretumu, Fotoğraf Gezisi

0850 441 40 45 - Hemen Ara! 0850 441 40 45 - Soru Sor