Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi (27 Temmuz 2019)

Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi (27 Temmuz 2019)


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÜCRETSİZ ATATÜRK ARBORETUMU FOTOĞRAF GEZİSİ

27 Temmuz 2019 Cumartesi

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

Ağaç müzesi olarak bilinen bir botanik bahçeye, Atatürk Arboretumu'na gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ: 27 Temmuz 2019 Cumartesi

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 10:00'de buluşulup, 12.00-12.30 arası çekim gezisi bitirilmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Atatürk Arboretumu Giriş Kapısı 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/ja5evx5oA4H2

NOT: Atatürk Arboretumu İstanbul Üniversitesi'ne ait özel bir işletme olduğu için 20TL'lik giriş ücreti almaktadırlar.

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan ve almayan herkes gezimize katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.