Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi (23 Şubat 2019)

Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi (23 Şubat 2019)

ÜCRETSİZ BALAT FOTOĞRAF GEZİSİ

23 Şubat 2019 Cumartesi


PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

Bu gezilerden bir tanesini de cumbalı evleriyle meşhur Balat'a yapıyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ: 23 Şubat 2019 Cumartesi

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 14:00'de buluşuyoruz. (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Özel Balat Or-ahayim Hastanesi önünde buluşuyoruz. Ayvansaray Cd. No:2, Fatih

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/5dSyefqcrn72

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan ve almayan herkes gezimize katılabilir.

Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Gösterim: 504
  • Stok Durumu: Ön Talep
  • Ücretsiz Etkinlik

Etiketler: Ücretsiz, Balat, Fotoğraf Gezisi

0850 441 40 45 - Hemen Ara! 0850 441 40 45 - Soru Sor