Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Beyoğlu Sokakları Fotoğraf Gezisi (24 Ağustos 2019)

Ücretsiz Beyoğlu Sokakları Fotoğraf Gezisi (24 Ağustos 2019)


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÜCRETSİZ BEYOĞLU SOKAKLARI FOTOĞRAF GEZİSİ
24 Ağustos 2019 Cumartesi

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.
İstiklal Caddesi üzerindeki ara sokaklara ve Çukurcuma'ya gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.
Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler verilecektir.
GEZİ TARİHİ: 24 Ağustos 2019 Cumartesi
BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 10:00'de buluşulup, 2-2.5 saat sürmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.) 
BULUŞMA YERİ: Taksim Meydan'daki Atatürk Anıtı 
BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/jsizwpY2qMu
HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan ve almayan herkes gezimize katılabilir.
Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.