Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Doğum Fotoğrafçılığı Semineri

Doğum Fotoğrafçılığı Semineri


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE
DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ

 

01 Ekim 2017 Pazar Saat 17:00

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu söyleşileri artık Kadıköy şubemizde...

 

 

Photoplay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerini, 2017 yılında Photoplay Fotoğrafçılık Kursu Kadıköy şubemizde gerçekleştiriyoruz. Ekim ayının ilk konuğu ise, Türkiye’nin önde gelen doğum fotoğrafçılarından biri olan ve  PhotoPlay Akademi'de Doğum Fotoğrafçılığı Kursu veren Beyza Sultan Durna. Kendisi, doğum fotoğrafçılığı ile ilgili tüm detayları anlatacak ve sizlerden gelecek olan soruları yanıtlayacak. 


 


1987 yılında İstanbul’da doğan Durna,  2006 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümünü tam burslu olarak bitirdi. Mezun olduktan sonra çeşitli medya ve reklam ajanslarında Grafik Tasarımcısı ve Medya Planlama Uzmanı olarak görev aldı. 2008 yılında iStockphoto’nun sözleşmeli Türk fotoğrafçısı oldu. Fotoğrafları USA Cosmopolitan, Yahoo Finance, US. News Money gibi önemli mecmualar da yer aldı. Meslek hayatı boyunca; Özel Çağıner Hastanesi, Fulya Acıbadem Hastanesi, Şengül Pallı Doğum Fotoğrafları ve Jinevizyon Doğum Film ve Fotoğrafları kurumlarında Sanat Yönetmeni Doğum Fotoğrafçısı olarak görev aldı.

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı alanında bir çok kurum da söyleşiye katıldı, dergiler de makaleleri yayınlandı. 2012’den bu yana Doğum Fotoğrafçılığına gönül vermiş birçok insana yol göstermektedir. Başta PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olmak üzere çeşitli eğitim kurumlarında seminerler verdi. 

 

di


 

KATILIM ve KAYIT:

01 Ekim pazar  günü saat 17.00'de PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Kadıköy Şubesinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. 

Kayıt için, yukarıdaki "Etkinliğe Katılım Formu"nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. (Soyadınızı yazdığınızdan ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz.)  

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Sayfa günde 1 kez yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.


DİKKAT: Bu seminer sadece Doğum Fotoğrafçılığı yapmak isteyip de aklında sorular olan kişilerin sorularını yanıtlamak içindir. Sertifika programı değildir. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu'na katılarak hastanelerde geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz. Linki şu şekilde: https://www.photoplay.com.tr/dogum-fotografciligi-kursu.html  


PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Kadıköy Şubesi İletişim Bilgileri:

Adres: Halitağa Cad. No:31/10 Kat:4   Kadıköy / İSTANBUL

Konum Linki:  https://goo.gl/maps/dHdUj4BQq1P2

Tel: 0850 346 56 81
 

KATILIMCILAR:

1 Hediye Genç
2 Özlem Alkan
3 Şeli Levi
4 Çağla Mertoğlu
5 Şeyma Ataman
6 Suna Adak 
7 Makbule Turan
8 Gamze Sarıtaş 
9 Yalçın Bingöl 
10 SelenTopçuoğlu 
11 Ayşe Altun 
12 Tuğba Aksakal
13 Nilüfer Yaslitas
14 Semra Özen 
15 Şeyma Can
16 Sevcan Can
17 Aysan Ünüvar 
18 Arzu Sekin
19 Aygün Aytekin
20 Melis Caner
21 Seda Meram
22 Nilüfer Elmas Çene 
23 Tolga Ankara 
24 Ayşe Yazıcı
25 Volkan Şit
26 Beata Gazel
27 
28 
29 
30 
31 
32 
33 
34 
35 
36 
37 
38 
39 
40