Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi

Ücretsiz Atatürk Arboretumu Fotoğraf Gezisi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÜCRETSİZ ATATÜRK ARBORETUMU FOTOĞRAF GEZİSİ PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak, kursiyerlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerine ücretsiz fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz. Bu gezimizde ise, farklı türde ağaçları barındıran bir ağaç müzesini, Atatürk Arboretumu'nu fotoğraflayacağız. Siz de pratik yapmak ve fotoğrafçılığınızı ilerletmek istiyorsanız, bu gezimize katılabilirsiniz. Her gezi de olduğu gibi, bu gezide de temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler de verilecektir.

image

-
KATILIM KAYITBu gezi herkese açıktır. Kursiyerlerimiz için katılım ücretsizdir. Kursiyerimiz olmayan kişiler içinse 50 TL katılım ücreti alınmaktadır. Geziye katılmak için, yukarıdaki "Kayıt Ol" bölümünden, geziye katılmak istediğiniz tarihi seçerek, mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat, buluşma yerinin konum linki ve gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir.
BULUŞMA SAATİ: Genellikle 10:00'da buluşulup, 12.00-12.30 arası çekim gezisi bitirilmektedir.
BULUŞMA YERİ: BULUŞMA YERİ: Atatürk Arboretumu Giriş Kapısı BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/ja5evx5oA4H2 NOT: Giriş ücretlidir ve kişi başı 20 TL alınmaktadır. Öğrenciler için indirim uygulanıyor. ULAŞIM OTOBÜSLE GELENLER; şoförden sizi Kemerburgaz ışıklarında, orman fakültesi durağında indirmesini isteyin. Işıklardan karşıya geçip kemerburgaz tarafına doğru 100 metre yürüyün. Sağda Atatürk Arboretumu’nu göreceksiniz. Kapı girişinde sizi bekliyor olacağız. ÖZEL ARAÇLA GELENLER; Bahçeköy’e geldiklerinde Orman Fakültesi Spor Tesisleri’nin karşısındaki ışıklardan Kemerburgaz yoluna doğru sağa dönecekler. Zaten Kemerburgaz tabelaları size yolu gösterecek. Özel araçla ulaşım; (Maslak-Sarıyer İstikameti-Orman Bölge Müdürlüğü-HacıOsman-Orman İçi Bahçeköy Kilyos Yolu-Bahçeköy) İETT Belediye Otobüsleriyle Ulaşım; 42T Taksim- Bahçeköy (Taksim-Beşiktaş-Ortaköy-Bebek-İstinye-Tarabya-Çayırbaşı-Bahçeköy) 42 4.Levent Metro-Bahçeköy (4. LeventMetro-Maslak-İstinye-Yeniköy-Tarabya-Çayırbaşı-Bahçeköy) 42M 4.Levent Metro-Bahçeköy (4. Levent Metro-Maslak-Orman Bölge Müdürlüğü- Hacı Osman-Çayırbaşı-Bahçeköy) 153 Sarıyer-Bahçeköy (Sarıyer-Büyükdere-Çayırbaşı-Bahçeköy) 42HM Hacı Osman Metro- Bahçeköy (Hacı Osman Metro-Çayırbaşı-Bahçeköy) 42R Bahçeköy -Rumelihisarüstü (Rumelihisarüstü-Baltalimanı-Ferahevler-HacıOsman-Çayırbaşı-Bahçeköy)

image

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.