Uludağ Fotoğraf Gezisi

Uludağ Fotoğraf Gezisi

-33% Uludağ Fotoğraf Gezisi


 

ULUDAĞ FOTOĞRAF GEZİSİ

21 Ocak 2018 Pazar

PhotoPlay olarak bu sefer objektiflerimizi, beyaz gelinliğini giymiş olan Uludağ'a çeviriyoruz. 

 Ayrıca fotoğrafla ilgili tüm sorularınız, gezi esnasında eğitmenlerimiz tarafından cevaplandırılacak, çekim tekniklerine dair de kısa brifinglerle teknik bilgi verilecektir. Gezi süresince çektiğiniz fotoğrafları da, eğitmenlerimiz değerlendirecek. 

Gezimiz her ne kadar fotoğraf gezisi olsa da, İstanbul’un stresinden uzaklaşmak, iyot ve oksijen teneffüs etmek için sizler de bizimle bu geziye katılabilirsiniz. 

HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30 – Bakırköy – Doğtaş Önü (Ömür Plaza Karşısı)

06.50 – Mecidiyeköy Teknosa Önü

07.15 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07.20- E5 Üzerindeki duraklar

17.00 – İstanbul’a dönüş

22.00 – İstanbul’a varış 

 

Gezi Planı:

Uludağ'a vardıktan sonra akşam hava kararana kadar serbest zamanımız olacak. Serbest zaman esnasında zaman zaman Nihat Karadağ ile buluşup, birlikte gezebilecek, fotoğraflarınızı gösterebilecek ve sorularınızı sorabileceksiniz. Havanın kararmasının ardından Uludağ'dan ayrılarak, İstanbul’a dönüyoruz.

 

Uludağ Hakkında:

Uludağ, 2.543 m yüksekliği ile Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezidir ve Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağıdır. Kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda uzanan Uludağ'ın uzunluğu 40 km'yi bulur. Genişliği ise 15–20 km'dir. Toplu ve heybetli bir görünüşe sahip olan bu dağın Bursa'ya bakan yamaçları kademeli, güneye Orhaneli'ne bakan tarafları ise düz ve daha diktir. En yüksek noktası göller bölgesinde yer alan Uludağtepe'dir. Uzaktan Bursa'ya yaklaşılırken ve oteller bölgesinde görülen yüksek tepe, genelde zirve olarak algılanır. Hâlbuki Zirve gibi görünen o tepenin ismi Keşiş Tepedir ve yüksekliği 2.486 m'dir. Uludağ tepe ya da Karatepe (2.543 m) Keşiş Tepenin 5 km güneydoğusunda yer alır. Dağın kuzey tarafında Sarıalan, Kirazlı, Kadı, Sobra yaylaları vardır.

1933'te Uludağ’a bir otel, bir de muntazam şose yol yapılmış, böylece bu tarihten itibaren Uludağ kış kayak sporları için bir merkez haline gelmiştir. Düzenli otobüs seferlerinin başlaması da buraya ilgiyi daha da artırmıştır. Sonradan asfaltla kaplanan bu yol Uludağ'ın Kadıyayla hariç bütün yerleşim birimlerini doğrudan Bursa'ya bağlar. Uludağ modern dağ tesisleri, 1963'te hizmete açılan Türkiye'nin ilk teleferiği, dördüncü büyük kent olan Bursa'nın hemen yanında olması ile dağ ve kış turizminin merkezi olmuştur. Uludağ Türkiye'nin en büyük kayak merkezidir. 

 

Fotoğraflar: Hüsniye Erdoğan ve Oya Yerbulan Adıyaman


ÜCRET:

Kişi başı ücret 150TL yerine  100TL‘dir. 

*Bu geziyi satın almanız halinde 5 PARA PUAN kazanacaksınız. 1 Puan=1 TL'dir ve puanlarınızı sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Araç içerisinde ikram edilecek çay-kahve-meyve suyu ve kek.

Milli park giriş ücreti

Gidiş-dönüş ulaşım ücreti

Fotoğraf eğitimi ve danışmanlık hizmetleri

Rehberlik hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğlen ve akşam yemekleri

Ayrıca belirtilmemiş olan kişisel harcamalar

 

İPTAL ve İADE:

Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.

Rezervasyon İçin: 

1- Aşağıdaki araç planından koltuk numaranızı belirleyerek, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanından koltuk numaranızı işaretleyiniz;

2- Otobüse bineceğiniz durağı seçiniz.

3-  Ardından "Kayıt Ol" butonuna basınız.

4-  İşlemi tamamlamak için açılan penceredeki yönergeleri takip ediniz. 

* Dilerseniz gezi ücretini kredi kartınızla 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

 

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

 

İLETİŞİM & SORULARINIZ İÇİN:
Sorularınız için 0850 346 56 81 – 0555 001 36 86 numaralı telefonu arayabilir ya da info@photoplay.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

*Bu gezi PhotoPlay çözüm ortağı Anka Travel tarafından, gerçekleştirilmektedir.

**TURSAB Belge No: 8532 A grubu Anka Travel Seyahat Acentesi

  • Gösterim: 3180
  • Para Puanı: 5
  • Stok Durumu: 41
Indirimden Yararlanmak için Kalan Süre:
  • 150.00TL
  • 100.00TL
  • Gerekli puan: 100
  • Seçenekler:

Etiketler: Uludağ Fotoğraf Gezisi