Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Workshop / Retouch Atölyesi

Workshop / Retouch Atölyesi

%50 İndirim
  • 600.00TL
  • 300.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
29 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Çektiğiniz portre fotoğraflarında modelinizin yüz ve vücutlarında rötuş işlemlerini nasıl yapabileceğinizi, modeli nasıl daha belirgin hale getireceğinizi, modelin ifadesine bağlı olarak öne çıkmasını istediğiniz özelliklerin Photoshop programı aracılığı ile nasıl altının çizilebileceğini öğreneceğimiz bu kursumuzda eğitmenimiz; Türkiye'nin en iyi Photoshop eğitmenlerinden biri olan Burak Şenbak.
ATÖLYENİN İŞLEYİŞİ
Atölyemiz uygulamalı bir atölye olduğu için kendinize ait Photoshop’ın son versiyonu (CC 2018 veya CC 2020) yüklü lap-top ile katılım sağlanması gerekmektedir. Atölyemize gelirken fare/Mouse ve şarj cihazınızı getirmeyi unutmayınız. Eğitmenimiz, Adobe Photoshop CC 2020 – İngilizce versiyon üzerinden eğitim vermektedir. Katılımcıların yüklü olan veya yükleyecekleri Photoshop’ların dili (Türkçe veya İngilizce) kendi tercihleridir. Atölyemiz sırasında Photoshop programının yüklenmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Bu hususu dikkate almanız gerekmektedir. Atölye başlangıcında uygulamada kullanılacak olan örnek fotoğraflar katılımcılara verilecektir.
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ
• Modelin cildindeki var olan sivilce, leke, kırışıklık gibi kusurların giderilmesi, cildin yumuşatılması, • Modelin göz renginin değiştirilmesi, göz aklarında parlaklaştırma, gözde keskinleştirme, • Modelin bel, basen, omuz, yüz ve benzeri vücut hatlarında düzeltmeler, • Modelin üzerine düşen ışıkta değişiklik yapılması, • Fonun flulaştırılarak modelin ortaya çıkartılması, • Yaşlı modellerde var olan çizgilerin dramatikliğinin arttırılması, uygulamalı olarak gerçekleştirilecek atölyemizde katılımcıların öğreneceği konular arasında olacak.
KİMLER KATILABİLİR?
Katılımcıların temel düzeyde (seçme araçları, hue/saturation, renk bilgisi, Levels, S&B çevrim gibi) Photoshop bilgisine sahibi olması şarttır. Ek olarak Camera Raw Editor, Layers (katman) bilgisine sahip olunması ise katılımcılara avantaj sağlayacaktır.
EKİPMAN
Atölye işleyişi bölümünde belirtildiği gibi, atölyemizin uygulamalı bir atölye olması sebebi ile kendinize ait notebookunuzda Photoshop’ın son versiyonu (CC 2018 veya CC 2020) yüklü bir şekilde atölyeye katılım sağlanması gerekmektedir. Şarj kablonuz ve farenizi (Mouse) unutmamalısınız.
TARİH
4.Dönem: 20.06.2020, Saat 11:00-16:00
BULUŞMA YERİ
PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1/9 Şişli/İSTANBUL
FOTOĞRAF EĞİTMENİ
Kursumuzun eğitmenliğini Burak Şenbak yapmaktadır. Kendisi hakkındaki bilgiye, "Eğitmenlerimiz" bölümünden ulaşabilirsiniz.
KONTEJAN
Bu atölye en az 10, en fazla 15 katılımcı ile gerçekleşecektir. Kayıt sayısının yeterli sayıya ulaşmaması durumunda, katılımcıların ücretleri hiçbir kesinti yapılmadan kendilerine iade edilir.
ÜCRET
Kişi başı katılım ücreti 300 TL’dir
ÖDEME
Kredi kartı / EFT (Atölye günü elden ödeme alınmamaktadır.)
KATILIM VE KAYIT
Atölyeye katılmak için; yukarıdaki “Kayıt Ol” butonunu tıklayarak, gerekli yönergeleri takip edip, atölye ücretini ödemeli ve kayıt işlemini tamamlamalısınız.
PARA PUAN
Bu atölyeyi satın almanız halinde %5 değerinde PARA PUAN kazanacaksınız. Puanlarınızı sonraki kurs, gezi ve atölyelerde indirim olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu atölyeyi satın alırken, İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle sayfada yer alan İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.
İPTAL VE İADE
Atölye tarihinden 5 iş günü öncesine kadar rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.