Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Workshop / Siyah Beyaz’a Çevrim (16 Mayıs 2020)

Workshop / Siyah Beyaz’a Çevrim (16 Mayıs 2020)

%43 İndirim
  • 350.00TL
  • 200.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
19 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Siyah & Beyaz çevrim; portre, belgesel, sokak, stüdyo, doğum ve düğün fotoğrafçılığı ile ilgilenen fotoğrafçıların nerede ise olmazsa olmazı. Çektiğimiz renkli fotoğrafların Photoshop programı aracılığı ile Siyah & Beyaz’a çevrilmesi konusunda bilgi seviyenizi arttırmayı, pratik çözümleri öğrenmeyi, hangi fotoğrafların Siyah & Beyaz tonlamaya daha iyi cevap verdiğini görmeyi, bu çevrimler aracılığı ile fotoğrafımızın dramatik etkisini arttırmayı hedefleyen kursumuzun eğitmeni; Türkiye'nin en iyi Photoshop eğitmenlerinden biri olan Burak Şenbak. Atölyenin son saatinde katılımcıların getireceği 1’er adet renkli fotoğraf eğitmenimiz tarafından S&B’ye çevrilecektir.
ATÖLYENİN İŞLEYİŞİ
Atölyemiz uygulamalı bir atölye olduğu için kendinize ait Photoshop’ın son versiyonu (CC 2018 veya CC 2020) yüklü lap-top ile katılım sağlanması gerekmektedir. Atölyemize gelirken fare/Mouse ve şarj cihazınızı getirmeyi unutmayınız. Eğitmenimiz, Adobe Photoshop CC 2020 – İngilizce versiyon üzerinden eğitim vermektedir. Katılımcıların yüklü olan veya yükleyecekleri Photoshop’ların dili (Türkçe veya İngilizce) kendi tercihleridir. Atölyemiz sırasında Photoshop programının yüklenmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Bu hususu dikkate almanız gerekmektedir. Atölye başlangıcında uygulamada kullanılacak olan örnek fotoğraflar katılımcılara verilecektir. Atölyenin son saatinde eğitmenimiz katılımcılardan gelecek olan fotoğrafları işleyecektir. Bu sebeple atölyeye gelirken 1 adet orijinal çözünürlükte (küçültülmemiş, 300 dpi) renkli fotoğrafınızı jpg formatında harici belleğe kaydedilmiş olarak yanınızda getirmeyi unutmayınız.
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ
• S&B (Monochrome) nedir? • Henüz çekim aşamasında iken fotoğrafımızın S&B versiyonunun neye benzeyeceğini bilebilirmiyiz? • Neden bazı fotoğrafların S&B’ye çevrimi daha güzel sonuç veriyor? • Farklı S&B çevirme yöntemleri, • Yüksek kontrastlı grafik fotoğraflar yaratmak, • Dramatik S&B fotoğraflar yaratmak, • Burn & Dodge (yakma ve açma), • S&B için faydalı Photoshop eklentileri (plug-in), Uygulamalı olarak gerçekleştirilecek atölyemizde katılımcıların öğreneceği konular arasında olacak.
KİMLER KATILABİLİR
Katılımcıların temel düzeyde (seçme araçları, hue/saturation, renk bilgisi, Levels, S&B çevrim gibi) Photoshop bilgisine sahibi olması şarttır. Ek olarak Camera Raw Editor, Layers (katman) bilgisine sahip olunması ise katılımcılara avantaj sağlayacaktır.
EKİPMAN
Atölye işleyişi bölümünde belirtildiği gibi, atölyemizin uygulamalı bir atölye olması sebebi ile kendinize ait notebookunuzda Photoshop’ın son versiyonu (CC 2018 veya CC 2020) yüklü bir şekilde atölyeye katılım sağlanması gerekmektedir. Şarj kablonuz ve farenizi (Mouse) unutmamalısınız.
TARİH
3.Dönem: 16.05.2020, Saat 11:00-16:00
BULUŞMA YERİ
PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1/9 Şişli/İSTANBUL
FOTOĞRAF EĞİTMENİ
Kursumuzun eğitmenliğini Burak Şenbak yapmaktadır. Kendisi hakkındaki bilgiye, "Eğitmenlerimiz" bölümünden ulaşabilirsiniz.
KONTEJAN
Bu atölye en az 10, en fazla 15 katılımcı ile gerçekleşecektir. Kayıt sayısının yeterli sayıya ulaşmaması durumunda, katılımcıların ücretleri hiçbir kesinti yapılmadan kendilerine iade edilir.
ÜCRET
Kişi başı katılım ücreti 200 TL’dir
ÖDEME
Kredi kartı / EFT (Atölye günü elden ödeme alınmamaktadır.)
KATILIM VE KAYIT
Atölyeye katılmak için; yukarıdaki “Kayıt Ol” butonunu tıklayarak, gerekli yönergeleri takip edip, atölye ücretini ödemeli ve kayıt işlemini tamamlamalısınız.
PARA PUAN
Bu atölyeyi satın almanız halinde %5 değerinde PARA PUAN kazanacaksınız. Puanlarınızı sonraki kurs, gezi ve atölyelerde indirim olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu atölyeyi satın alırken, İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle sayfada yer alan İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.
İPTAL VE İADE
Atölye tarihinden 5 iş günü öncesine kadar rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.