Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • SOKAĞIN SESİ FOTOĞRAF SERGİSİ KATILIM ÇAĞRISI

SOKAĞIN SESİ FOTOĞRAF SERGİSİ KATILIM ÇAĞRISI

‘SOKAĞIN SESİ’

FOTOĞRAF SERGİSİ

KATILIM ÇAĞRISI

26 Ocak 2019 – 9 Şubat 2019

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak Mecidiyeköy’de açtığımız ‘Fotoğraf Eğitim Merkezi’ bünyesinde, ‘Sokağın Sesi’ konulu fotoğraf sergisi düzenliyoruz.

 "Sokağın Sesi" konulu fotoğraf sergimiz; PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu eğitimlerinden biri olan ‘ Sokak Fotoğrafçılığı Kursu' ve "Tarlabaşı Uygulama Gezileri" katılımcılarının çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşacaktır. Eğer siz de bu eğitim ve gezilere katıldıysanız, sergimize katılabilirsiniz. 


Akıp giden hayatın içindeki insanların yaşamlarından kareler, bize sokak fotoğrafçılığının en güzel örneklerini sunar. Günlük yaşamları, şimdiki zamanı ve değişimleri anlatan fotoğraflardır.  Yaşadığımız mahallenin, semtin ya da şehrin sokaklarını, mutsuzluğunu, öfkesini  ya da neşesini  en iyi sokak fotoğraflarında görürüz.

Sokağın ve o sokağın yaşamını, ruhunu  anlatan fotoğraflarınızı bekliyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan linke tıklayarak ilgili bölümleri doldurup, fotoğraflarınızı yüklemeniz.KATILIM KOŞULLARI

1-Her katılımcı en az bir (1), en fazla beş ( 5 ) adet fotoğraf ile katılabilir. Bu fotoğraflardan, katılımcı sayısına göre bir ( 1 ) yada 2 (iki) tanesine sergide yer verilecektir.

2- Fotoğraf seçici kurulu; Şevket Şahintaş, Nihat Karadağ, Tolga Subaşı,  Yücel Öksüz ve Şenay Çolakoğlu’ndan oluşmaktadır

3- Fotoğrafların, fotografik değer taşıyan eserler olması gerekmektedir. Bu nedenle lütfen dikkatli seçim yapınız. Aksi takdirde fotoğraflarınız sergide yer almayacaktır.

4- Fotoğrafların üzerine, fotoğrafçının adı bizim tarafımızdan eklenecektir. O nedenle fotoğrafların üzerinde hiçbir yazı, imza ve ibare bulunmamalıdır.

5- Fotoğraflar dijital olarak, 30x40cm baskıya uygun çözünürlükte olmalıdır. 

6- Fotoğraflarınızı en geç  18 Ocak 2019 saat 23.00’a kadar yüklemeniz gerekmektedir.

7- Hangi fotoğrafların sergide yer alacağına Seçici Kurul karar verecektir. 

8- Sergi katılımcılarına, sergi günü açılış esnasında katılım belgesi de verilecektir.

9-Fotoğrafları seçilen fotoğraf sahipleri ile iletişime geçilecek ve sergi katılım bedelini (baskı ve kokteyl için harcamalar) ödemeleri istenecektir. (Katılımcı sayısına göre belirlenecektir. Minimum 100 TL, maksimum 200 TL olacaktır.)

10- Fotoğrafları gönderen kişiler, fotoğrafların kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılır. 


Sergi Koordinatörlüğünü Şenay Çolakoğlu (Sanat Tarihçisi) yapmaktadır.


Sergi açılışı, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 19:00 da Mecidiyeköy'deki 170 metre kare alana sahip, içerisinde derslik, seminer salonu ve stüdyo barındıran yeni yerimizde gerçekleşecektir. Açılış esnasında kokteyl verilecektir.
Fotoğraf Gönderme Linki:

www.ppsergi.comSergi Adresi:

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU / VIEWSONIC COLOR GALERY

Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL


Konum linki: https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.