Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi

Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE

ÜCRETSİZ BALAT FOTOĞRAF GEZİSİPhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

Bu gezilerden bir tanesini de cumbalı evleriyle meşhur Balat'a yapıyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ:

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 10:00'da buluşuyoruz. (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Özel Balat Or-ahayim Hastanesi önünde buluşuyoruz. Ayvansaray Cd. No:2, Fatih

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/5dSyefqcrn72

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim almayan kişiler 50 TL ödeyerek bu geziye katılabilirler. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.