Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Eminönü Sokakları ve Hanlar Fotoğraf Gezisi

Ücretsiz Eminönü Sokakları ve Hanlar Fotoğraf Gezisi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE

ÜCRETSİZ EMİNÖNÜ SOKAKLARI VE HANLAR FOTOĞRAF GEZİSİ

.. ..... 2019

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ:

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): Genellikle 10:00'da buluşulup, 12.00-12.30 arası çekim gezisi bitirilmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ:

BULUŞMA YERİ KONUMU:

NOT:

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim almayan kişiler 50 TL ödeyerek bu geziye katılabilirler. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. Fotoğraf: Okan Sefer

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.