Fotoğrafçılık Kurslarında %50 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi

Ücretsiz Balat Fotoğraf Gezisi


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÜCRETSİZ BALAT FOTOĞRAF GEZİSİPhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak, kursiyerlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerine ücretsiz fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz. Bu gezimizde ise, Balat Sokaklarını fotoğraflayacağız. Siz de pratik yapmak ve fotoğrafçılığınızı ilerletmek istiyorsanız, bu gezimize katılabilirsiniz. Her gezi de olduğu gibi, bu gezide de temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler de verilecektir.
KATILIM KAYITBu geziye sadece kayıtlı öğrencilerimiz katılabilir. Geziye katılmak için, yukarıdaki "Kayıt Ol" bölümünden, geziye katılmak istediğiniz tarihi seçerek, mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat, buluşma yerinin konum linki ve gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. Kontenjanımız 20 kişi ile sınırlıdır. Ancak gezimiz ilerleyen tarihlerde tekrarlanacaktır.
BULUŞMA SAATİ: Genellikle 10:30'da buluşulup, 12.30-13.00 arası çekim gezisi bitirilmektedir.
BULUŞMA YERİ: Özel Balat Or-ahayim Hastanesi önünde buluşuyoruz. Ayvansaray Cd. No:2, Fatih - Konum Linki: https://goo.gl/maps/5dSyefqcrn72